Máme čakať film Harry Potter and The Cursed Child ?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fanúšikovia Harryho Pottera momentálne prežívajú čarodejnícke Vianoce. Nie len, že si po piatich rokoch môžu sadnúť do kina na ďalšiu kapitolu ich obľúbenej ságy. Nie len, že spisovateľka J.K. Rowlingová práve oznámila 3 nové knihy z čarodejníckeho sveta. Ale najnovšia kniha (ktorá je zbierka scenárov k divadelnej hre) Harry Potter a Prekliate Dieťa slávi ohromný úspech v predajnosti aj kritike.

Harry Potter
Harry Potter

Znamená to, že Harry Potter sa znovu objaví na plátne?

Verte, neverte, táto otázka sa v posledných týždňoch veľmi často objavovala na stole štúdia Warner Bros. Harry Potter je filmová séria, ktorá bola pre štúdio veľmi zlomová. Hovorím síce o peniazoch ktoré im priniesla, no predovšetkým je to séria, v ktorej ani jeden diel nedostal hodnotenie menej ako 77% Pre štúdio to ale predovšetkým bola zlatá baňa, ktorá sa dala len veľmi ťažko nahradiť. Osobne myslím, že Fantastické zvery im tento úspech obnoviť nedokážu. Vo Warner Bros majú ale iný názor a vďaka tomu sa dostávame ku konečnej odpovedi na otázku, či toho Harryho ešte uvidíme. Odpoveď bola stručná:

„Harry Potter a Prekliate Dieťa je divadelná hra, žiadne plány ohľadom filmu nerobíme.“

Toto vyjadrenie asi veľa fanúšikov nepotešilo. Je to určite škoda, lebo v poslednej dobe sa aj predstaviteľ Harryho, Daniel Radcliffe rozpovedal o tom, ako rád by sa do tohoto sveta vrátil. Osobne túto správu nejako extra zle nevnímam, pretože ak Rowlingová teraz píše ďalšie tri knihy, znamená to aj ďalšie tri filmy. Len či by prišli skôr alebo neskôr, to už je otázka toho, či sa trilógia Fantastických zverov podarí alebo nie. Tie prichádzajú do kín 18. Novembra a vy si ich čakanie na ne skráťte trailerom.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YdgQj7xcDJo]

Ste smutní, že sa film s Harrym zatiaľ neplánuje? Čo hovoríte na Fantastické zvery a ich výskyt, myslíte, že dokážu zopakovať úspech ako Harry Potter? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

14 COMMENTS

 1. Videl som fantazticke zvery všetky časti bolo to užastne mižno aj lepšie ako Harry potter len možno lebo v harrym pottrovy bolo viac temnej energie fantazticke zvery pozitivna energia pekne zvierata to bolo užastne chcem mať ten Mlokov kufor😯☺️

 2. Videla som fantastické zvery len 1 diel a noc na to nezaujalo pretože moc som nepochopila tomu dejú. A vážne na Harryho Pottera nemajú a bola som veľmi sklamaná keď som sa dozvedela ze Harry Potter a prekliate dieťa nebude sfilmovane. Bolo by to veľmi zaujímavé
  .

 3. Neviem aká bola fantastické zvery 2 lebo som videl iba 1 ale nezaujalo ma to viac ako Harry Potter, zatial som precital 5 knih Harryho pottera a dufam ze sa chvilu ich budem mat precianych ovela viac

 4. Videla som aj film zvery… Ale na Harryho Pottera nemá je to top a určite každého a aj mňa by potešilo pozrieť si ďalšiu časť Harryho ako nejaké Zvery… Nech sa radšej pozrú na to co sa viac ľuďom paci a nie blbosti vymýšľať

 5. F.Zvery sa na H.Pottera nechitaju videl som aj ten film no aj zabudol ocom bol ale pri sledevani ma ajtak nezaujal a to oproti Harrymu natom vyrastal a film by bola pecka keby natocily jeto velka skoda.

 6. Bola by som rada keby bol film lebo kniha je super ale keď povedali nie tak nie. Fantastické zvery je výborny film kto ho ešte nevidel tak odporúčam.

 7. Podla mňa je Harry Potter séria, ktorá by nemala nikdy skončiť. Ako jasne že sa skončí ale keby sa aspoň natočila časť Harry Potter a prekliate dieta bola by som rada a určite by to potešilo veľa divákov.

  • Nemôžeme nič iné, iba súhlasiť, ale ja myslím že to príde, čaká sa asi iba na to, aby Radcliffe vyzeral už ako tridsaťročný :) Možno keď skončia Fantastické zvery ako séria :)

 8. Fantasticke zvery neboli zle ,ale na celom filme sa mi pacilo najviac to ze tam boli take „naznaky“ Harryho Pottera(ked spominali Roksford a Dumbledora) a urcite by som bola radsej keby natocili Harry Potter 8 ako Fantasticke zvery 3 (kedze 2ka uz je natocena)

  • Osobne dúfam že áno, absolútne netuším prečo Fantastické Zvery vyšli z kín úspešne, podľa mňa to bol veľký neporiadok a radšej by som videl pokračovanie hlavnej dejovej línie :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -