REKLAMA
ygames_696x90

Fanúšikovia Harryho Pottera momentálne prežívajú čarodejnícke Vianoce. Nie len, že si po piatich rokoch môžu sadnúť do kina na ďalšiu kapitolu ich obľúbenej ságy. Nie len, že spisovateľka J.K. Rowlingová práve oznámila 3 nové knihy z čarodejníckeho sveta. Ale najnovšia kniha (ktorá je zbierka scenárov k divadelnej hre) Harry Potter a Prekliate Dieťa slávi ohromný úspech v predajnosti aj kritike.

Harry Potter
Harry Potter

Znamená to, že Harry Potter sa znovu objaví na plátne?

Verte, neverte, táto otázka sa v posledných týždňoch veľmi často objavovala na stole štúdia Warner Bros. Harry Potter je filmová séria, ktorá bola pre štúdio veľmi zlomová. Hovorím síce o peniazoch ktoré im priniesla, no predovšetkým je to séria, v ktorej ani jeden diel nedostal hodnotenie menej ako 77% Pre štúdio to ale predovšetkým bola zlatá baňa, ktorá sa dala len veľmi ťažko nahradiť. Osobne myslím, že Fantastické zvery im tento úspech obnoviť nedokážu. Vo Warner Bros majú ale iný názor a vďaka tomu sa dostávame ku konečnej odpovedi na otázku, či toho Harryho ešte uvidíme. Odpoveď bola stručná:

“Harry Potter a Prekliate Dieťa je divadelná hra, žiadne plány ohľadom filmu nerobíme.”
Toto vyjadrenie asi veľa fanúšikov nepotešilo. Je to určite škoda, lebo v poslednej dobe sa aj predstaviteľ Harryho, Daniel Radcliffe rozpovedal o tom, ako rád by sa do tohoto sveta vrátil. Osobne túto správu nejako extra zle nevnímam, pretože ak Rowlingová teraz píše ďalšie tri knihy, znamená to aj ďalšie tri filmy. Len či by prišli skôr alebo neskôr, to už je otázka toho, či sa trilógia Fantastických zverov podarí alebo nie. Tie prichádzajú do kín 18. Novembra a vy si ich čakanie na ne skráťte trailerom.

Ste smutní, že sa film s Harrym zatiaľ neplánuje? Čo hovoríte na Fantastické zvery a ich výskyt, myslíte, že dokážu zopakovať úspech ako Harry Potter? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.8 komentáre

  1. Bola by som rada keby bol film lebo kniha je super ale keď povedali nie tak nie. Fantastické zvery je výborny film kto ho ešte nevidel tak odporúčam.

  2. bola by som velmi rada keby Harry Potter pokracoval. Fantasticke zvery nan ho nemaju. Harry Potter je o dost lepsi. Dufam ze bude v kine.

  3. Podla mňa je Harry Potter séria, ktorá by nemala nikdy skončiť. Ako jasne že sa skončí ale keby sa aspoň natočila časť Harry Potter a prekliate dieta bola by som rada a určite by to potešilo veľa divákov.

    • Nemôžeme nič iné, iba súhlasiť, ale ja myslím že to príde, čaká sa asi iba na to, aby Radcliffe vyzeral už ako tridsaťročný :) Možno keď skončia Fantastické zvery ako séria :)

  4. Fantasticke zvery neboli zle ,ale na celom filme sa mi pacilo najviac to ze tam boli take “naznaky” Harryho Pottera(ked spominali Roksford a Dumbledora) a urcite by som bola radsej keby natocili Harry Potter 8 ako Fantasticke zvery 3 (kedze 2ka uz je natocena)

    • Osobne dúfam že áno, absolútne netuším prečo Fantastické Zvery vyšli z kín úspešne, podľa mňa to bol veľký neporiadok a radšej by som videl pokračovanie hlavnej dejovej línie :)

Pridaj komentár