Man of Steel 2 bude veľmi odlišné pokračovanie! Bolo nám odhalené meno režiséra?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nová nepodložená správa nám prezrádza, kto si možno sadne na režisérske kreslo pri Man of Steel 2!

No a ak je to pravda, tak DCEU čaká veľký obrat čo sa týka ich štýlu. Asi ste už zvyknutí, ak nepríde za deň aspoň jedna správa z DC univerza, tak niečo nie je v poriadku. Dnes tu máme ďalšiu, no tentokrát to nie je nič negatívne. Teda ako sa to vezme samozrejme. Prišli totižto nové nepodložené správy o tom, kto si možno sadne na režisérsku stoličku na pokračovanie filmu Man of Steel. No a prečo vravíme, že by to bola zmena štýlu?

Zverejneným menom sa totižto stalo Matthew Vaughn. Ten má na konte bomby ako X-Men: First Class a Kingsman: The Secret Service. Už podľa tohoto možno tušíte, že jeho štýl je teda úplne iný, ako ten, ktorý nám DC teraz ukazuje. Samozrejme, nič nie je ešte potvrdené, no dávalo by to veľký zmysel. Veľa fanúšikov bolo totižto Snyderovým zobrazením Supermana trošku pohoršených. Možno práve to chce Warner Bros zmeniť. Ostatne, Vaughn sa už dávnejšie na tému Superman vyjadril:

“Myslím, že je iba jedna vec, ktorá sa nemôže urobiť so Supermanom, urobiť z neho serióznu The Dark Knight verziu. Superman je o farbe a zábave, alebo by aspoň mal byť, podľa mňa.”

Sme teda ozaj zvedaví, či sa táto správa stane skutočnosťou. Osobne so Snyderovým zobrazením Supermana problém nemám, no vidieť ho podľa Vaughna by som asi bral radšej. Kto vie, možno by z toho bol konečne film o Supermanovi, ktorý by sa mohol rovnať tomu od Richarda Donnera. 

Matthew Vaughn; Zdroj: indianexpress.com
Matthew Vaughn; Zdroj: indianexpress.com

Aký máte k tomuto postoj vy? Brali by ste Vaughna a jeho zmenu štýlu, alebo radšej ostali pri Snyderovi? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -