Dokáže výmena tela s vašou drahou polovičkou zachrániť manželstvo? To vám napovie trailer na komédiu Manželka a manžel!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vzťahy sú jednou z najzložitejších radostí i problémov, s ktorými sa človek v bežnom živote stretáva takmer každodenne. A ako sme už samozrejme zvyknutí, komplikácie sa objavia vždy a všade. Respektíve, čo sa pokaziť môže, sa skôr či neskôr pokazí. Pre dlhoročných partnerov však ide o situáciu, s ktorou sa treba rozvážne vysporiadať a cez krízu prejsť čo najľahšie spôsobom, ktorý doteraz nikto neobjavil. Často sa však vraví, že základom pochopenia je schopnosť vcítiť sa do svojho manžela/manželky. Toto riešenie si vari až príliš ku srdcu zobrala nová talianska komédia Manželka a manžel, ktorá prichádza s prvým vtipným trailerom!

Manželka a manžel trailer

Vo filme režiséra Simone Deagana sa dlhoročný manželský pár potyká s naozaj kurióznou situáciou, ktorá im možno nakoniec pomôže pochopiť toho druhého. Dvojicu si zahrajú talianske herecké hviezdy Kasia SmutniakPierfrancesco Favino, ktorým na plátne chémia očividne chýbať nebude. Ak sa teda už chcete trochu a zasmiať a zároveň sa možno zamyslieť i nad svojim životom, pozrite si samotný trailer:

Manželia sú spolu už dlhé roky, pričom medzi niektorými kamarátmi si vytvorili povesť najlepšieho páru, ktorý poznajú. Ako tomu už však býva, jeden o druhom začnú mať pochybnosti a spolu začnú čeliť vážnej kríze, pričom sa zdá, že rozvod je už na spadnutie. Po nevydarenom vedeckom experimente, ktorý medzi nimi mal len zdieľať myšlienky, sa však manželia prebudia v tele toho druhého. Pomaly tak začnú zisťovať niečo viac o tom, aký vlastne ich partner vedie život. Pomôže im táto neobvyklá situácia zachrániť manželstvo?

Romantická komédia má naozaj zaujímavý námet. Už teraz si vieme predstaviť, do koľkých vtipných situácií sa kvôli výmene tiel manželia dostanú. Ako sa to celé vyvinie, sa dozvieme už 26. októbra, kedy sa film Manželka a manžel dostane do našich kín.

ZDROJITAFILM

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -