Margot Robbie ako jedna z playboy dievčat? Hugh Hefner (Playboy) sa dočká vlastného životopisného filmu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Len chvíľu potom, čo bolo svetu oznámené, že v životopisnom filme Hugha Hefnera si samotného zakladateľa Playboya zahrá Jared Leto, sa dozvedáme ďalšie zaujímavé správy. Ku projektu sa totižto možno pridá ďalšia známa tvár. Tou nie je nikto iný, ako nádherná Margot Robbie, ktorá s Letom už pracovala na filme Suicide Squad. Herečke bola teraz ponúknutá možnosť zahrať si vo filme jednu z Hefnerových žien. A aj keď nemáme tušenia, ktorú konkrétnu osobnosť by si v životopisnom filme zahrala, ide o naozaj zaujímavé novinky.

Životopisný Hugh Hefner film

Ironicky, sám skutočný Hugh Hefner pred svojou smrťou už Margot Robbie raz ponúkal, že sa môže objaviť v jeho svetoznámom časopise Playboy Magazine. Túto šancu samozrejme nevyužila z pochopiteľných dôvodov. Nad novou ponukou, ktorá je diametrálne rozličná, však herečka skutočne rozmýšľa. Toto o jej možnej účasti povedal zdroj:

Margot tamtú ponuku odmietla preto, lebo ona je rozdielna. Nad týmto naozaj rozmýšľa. Jared na filme pracuje so svojim kolegom Brettom, pričom títo dvaja naozaj tlačia na to, aby Margot dostala podstatnú úlohu. Pre jednú je totižto perfektná a on sa nevzdá, kým ju neprijme.

Margot Robbie zahviezdila ako Harley Quinn vo filme Suicide Squad; zdroj: youtube.com

Nanešťastie pre nás, táto správa nám neodhaľuje, ktorú z Hefnerových troch manželiek by si Margot Robbie zahrala. Projekt je pritom vo fáze vývoja už podstatne dlhú dobu. Scenár mál pôvodne ešte v roku 2009 napísať Diablo Cody. Po zmenách však v roku 2013 Peter Morgan napísal nový scenár, pričom réžiu mal mať na starosti David Dobkin. Ešte vtedy sa dokonca uvažovalo nad tým, že hlavnú úlohu Hugha Hefnera by mohol dostať Robert Downey Jr. Situácia sa však vyvinula do finálnejšieho štádia s príchodom nového režiséra Bretta Ratnera a Jareda Leta v hlavnej úlohe, pričom doteraz nevieme, ktorý scenár sa použije.

Čo by ste si mysleli o tom, že by sa Margot Robbie mala objaviť v životopisnom filme o zakladateľovi Playboya? Poznáte príbeh tohoto nedávno zosnulého velikána a súhlasíte s tým, že by si ho mal zahrať Jared Leto, alebo by ste preferovali iného herca?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -