FilmyNovinky

Margot Robbie ako jedna z playboy dievčat? Hugh Hefner (Playboy) sa dočká vlastného životopisného filmu!

Len chvíľu potom, čo bolo svetu oznámené, že v životopisnom filme Hugha Hefnera si samotného zakladateľa Playboya zahrá Jared Leto, sa dozvedáme ďalšie zaujímavé správy. Ku projektu sa totižto možno pridá ďalšia známa tvár. Tou nie je nikto iný, ako nádherná Margot Robbie, ktorá s Letom už pracovala na filme Suicide Squad. Herečke bola teraz ponúknutá možnosť zahrať si vo filme jednu z Hefnerových žien. A aj keď nemáme tušenia, ktorú konkrétnu osobnosť by si v životopisnom filme zahrala, ide o naozaj zaujímavé novinky.

Životopisný Hugh Hefner film

Ironicky, sám skutočný Hugh Hefner pred svojou smrťou už Margot Robbie raz ponúkal, že sa môže objaviť v jeho svetoznámom časopise Playboy Magazine. Túto šancu samozrejme nevyužila z pochopiteľných dôvodov. Nad novou ponukou, ktorá je diametrálne rozličná, však herečka skutočne rozmýšľa. Toto o jej možnej účasti povedal zdroj:

Margot tamtú ponuku odmietla preto, lebo ona je rozdielna. Nad týmto naozaj rozmýšľa. Jared na filme pracuje so svojim kolegom Brettom, pričom títo dvaja naozaj tlačia na to, aby Margot dostala podstatnú úlohu. Pre jednú je totižto perfektná a on sa nevzdá, kým ju neprijme.

harley quinn vs. the joker

Margot Robbie zahviezdila ako Harley Quinn vo filme Suicide Squad; zdroj: youtube.com

Nanešťastie pre nás, táto správa nám neodhaľuje, ktorú z Hefnerových troch manželiek by si Margot Robbie zahrala. Projekt je pritom vo fáze vývoja už podstatne dlhú dobu. Scenár mál pôvodne ešte v roku 2009 napísať Diablo Cody. Po zmenách však v roku 2013 Peter Morgan napísal nový scenár, pričom réžiu mal mať na starosti David Dobkin. Ešte vtedy sa dokonca uvažovalo nad tým, že hlavnú úlohu Hugha Hefnera by mohol dostať Robert Downey Jr. Situácia sa však vyvinula do finálnejšieho štádia s príchodom nového režiséra Bretta Ratnera a Jareda Leta v hlavnej úlohe, pričom doteraz nevieme, ktorý scenár sa použije.

Čo by ste si mysleli o tom, že by sa Margot Robbie mala objaviť v životopisnom filme o zakladateľovi Playboya? Poznáte príbeh tohoto nedávno zosnulého velikána a súhlasíte s tým, že by si ho mal zahrať Jared Leto, alebo by ste preferovali iného herca?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár