Nádherná Margot Robbie nás zvádza svojim nebezpečným šarmom v thrilleri Terminal! Dávajte si však pozor, aby ste jej nepodľahli…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nikto nepochybuje o tom, že herečka Margot Robbie je jednou zo súčasne najobľúbenejších hviezd Hollywoodu. Povedať toto o niekom znamená, že neskutočne uspeli. Príbeh nádhernej Margot je však ešte omnoho viac obdivuhodný vzhľadom na to, ako rýchlo sa vypracovala na jednu za najpopulárnejších celebrít.

terminal trailer margot robbie
Zdroj: imdb.com

Margot Robbie sa preslávila svojou úlohou vo filme Vlk z Wall Street, kde nám ukázala doslova všetko. V snímke nezaostávala ani za hercom Leonardom DiCapriom, čo si všetci samozrejme ihneď všimli. Potom sa dostavil ohromný úspech. Austrálska herečka dostala rolu v komiksovke Suicide Squad, kde stvárnila legendárnu postavu Harley Quinn. V tomto čase sa už z Margot stala medzinárodná filmová hviezda, čo jej dovolilo založiť si vlastné produkčné štúdio s názvom LuckyChap Entertainment. Prvý film, ktorý pod svojim menom produkovala, bol kritický hit Ja, Tonya. V ňom herečka opäť predviedla, že nie je len nádherná, ale aj neskutočne talentovaná – zaslúžila si totižto nomináciu na Oscara. Teraz sa môžeme opäť začať tešiť, keďže k nám prišla nová ukážka na thriller Terminal, jej druhý produkčný pokus!

Terminal trailer predstavuje štýlový noir thriller

„V temnom srdci rozvaleného, neznámeho mesta, Terminal nasleduje zvrátené príbehy dvoch nájomných vrahov, ich zlovestných misií, učiteľa bojujúceho so smrteľnou chorobou, záhadného domovníka a zvedavej čašníčky, ktorá vedie nebezpečný dvojitý život. Smrteľné následky sa stanú skutočnosťou počas temnej noci, kedy sa ich životy prepletú vinou mysteriózneho kriminálneho géniusa odhodlaného vykonať pomstu.“

Tak znie oficiálna synopsa k nadchádzajúcemu filmu Terminal. Ako môžete vidieť v ukážke, snímka stavia na štýl klasického noir thrilleru, ktorý dopĺňajú nádherne farby. Nielen príbeh, ale aj samotný trailer pôsobia tajomne a neznámo, z čoho som osobne absolútne nadchnutý. Terminal bude režisérsky debut Vaughna Steina (Kráska a zviera), ktorý taktiež napísal mysteriózny scenár. Dvoch vyššie spomenutých zabijakov si zahrajú Dexter Fletcher a Max Irons. Počas svojej misie stretnú mnoho zaujímavých osôb, vrátane zvodnej a nebezpečnej Annie (Margot Robbie), ktorá má si ich misiou spoločného viac, než sa môže na prvý pohľad zdať. Vo filme si taktiež zahrajú Simon Pegg či Mike Myers.

terminal trailer margot robbie
Vizuálny štýl filmu Terminál je naozaj famózny; Zdroj: wwgossip.com

Zatiaľ ešte netušíme, kedy si film pozrieme aj u nás. Dátum premiéry v USA je však nastavený na 11. mája, takže veľmi dlho by sme čakať snáď nemali. Myslíte si, že Terminal bude podobne úspešnou snímkou, ako minuloročný produkčný debut skvelej Margot?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -