Margot Robbie sa vyjadrila ohľadom vyzliekania pred kamerou! Ako to, že jej nevadí vyzliecť sa do naha?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Krásna herečka Margot Robbie sa za posledné roky stala v Hollywoode veľmi spomínaným menom. Či už si ju spájate s Harley Quinn zo Suicide Squad, s problematickou olympioničkou z Ja, Tonya alebo milenkou Jordana Belforta z Vlka z Wall Street, je iba na vás. Jej poslednou úlohou bola rola striptérky vo filme Terminal. A ako ste už určite postrehli, Margot sa v „celej svoje kráse“ ukázala už vo filme Vlk z Wall Street. Aktuálne sa v jednom rozhovore rozrozprávala o jej názore na nahotu vo filmoch. Ako sa cíti ohľadom vyzliekania pred kamerami v jej konkrétnych úlohách? Poďme to spolu zistiť!

Margot Robbie sme už raz nahú vo filme videli, takže určite nie je proti tejto idei. Sama však hovorí, že pri takýchto situáciach musí existovať motivácia a sebauvedomenie, aby takéto scény fungovali.

MargotRobbie
Margot Robbie vo filme Vlk z Wall Street, Zdroj: alagoas24horas.com.br

Aký má názor na vyzliekanie pred kamerou?

„Pokiaľ to vidím u postavy, ktorá to využíva ako zbraň alebo ako nástroj, alebo to robí zámerne. Ako vo Vlkovi z Wall Street, má na sebe krátke šaty z nejakého dôvodu. Vie, že to je jej najväčšia zbraň. Dostane presne to, čo chce. V tom prípade je to posilňujúce. Pokiaľ sa to však využije niekde, kde chýba to sebauvedomenie, potom to vyznie ako využitie. A s tým sa ja naozaj nestotožňujem.

Presne to ako Margot hovorí, jej postava Naomi vo filme Vlk z Wall Street presne vedela, s akým zámerom to robí. Najprv začala ako milenka, no s postupom filmu sa z nej stala manželka. V predchádzajúcich rozhovoroch herečka prezradila, že dostala na výber – V tom filme sa nemusela vyzliecť do naha. Vybrala si však, že Naomi stvárni takou cestou, ktorá ju spraví zraniteľnou. Margot sa z časti vyzlieka aj vo filme The Big Short kvôli scéne vo vani.

Vo filme Terminal sa síce nevyzliekla, no aj tak z nej srší sexualita. Ona sama si tak z časti vybrala, keďže bola zároveň producentkou tejto snímky. Tak čo, aký máte na túto tému názor vy?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -