Filmy

Mariah Carey ako starosta mesta Gotham | Lego Batman

emajte strach, fanúšikovia Batmana! Film The Lego Batman nemení hlavú postavu na ženské pohlavie, ani nič podobného. Speváčka Mariah Carey nakoniec neprevezme úlohu komisára Gordona v tomto animovanom dobrodružstve.  Jej postava si zahrá nového starostu mesta Gotham.

Warner Bros sa snaží všetko držať v tajnosti, takže nebudeme presne schopní vedieť, čo bude hlavnou myšlienkou filmu. Film nadväzuje na dobrodružstvá Temného rytiera mini-fig, ktoré boli prvý krát uvedené na plátna z filmom The Lego Movie v roku 2014. Mariah Carey sa pripája k členom tohto impozantného CGI animovaného dobrodružstva, ktoré “hitne” kiná v roku 2017. Will Arnett si zopakuje svoju úlohu ako Bruce Wayne, ktorého Vám nemusím myslím predstavovať. Bývalí priateľ Wyldstyle, Michael Cera ako Robin, Zach Galifianakis ako Joker, Rosario Dawson ako Batgirl a Ralph Fiennes ako Alfred. V tejto dobe je však už známe, že Mariah Carey prepožičia svoje hlasivky novému starostovi Gothamu a zaspieva si aj jeden z jej nových singlov.

Tiež je spojovaná s novým filmom s vianočnou tématikou. Nápad bol kúpený od spoločnosti RatPac. Pochádza od spisovateľov Davida Diamnonda a Davida Weissmana. John Shestack sa bude venovať produkcii. Mať Mariah Carey vo filme s vianočnou tématikou však neznie vôbec zle. Pesnička All I Want For Christmas je jedným z jej najväčších hitov, ktorý napísala v roku 1994. Singel predal viac ako 14 miliónov kópii po celom svete a taktiež sa tento song stal  vianočnou klasikou do všetkých rodín v posledných desaťročiach.

Chris McKay, ktorý sa podieľal na animácii k  The Lego Movie, si tento krát skúsi réžiu k filmu Lego Batman. Pracovať bude zo scenárom od Seth Grahame-Smitha, Dan Lina a Roya Leeho. Zatiaľ nie je presne známe aké postavy sa objavia vo filme Lego Batman, ale určite je si z čoho vyberať. Určite k nám ešte dorazí aj krátky “spinoff”, ktorý nás uvedie do deja pripravovaného filmu.

Film Lego Batman by mal do kín prísť 7.februára 2017.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár