Mark Hamill prezradil, ktorého herca by chcel vidieť ako mladého Luka Skywalkera!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Koho by chcel Mark Hamill vidieť ako mladého Luka Skywalkera?

V dnešnej dobe samých spin-offov a prequelov, človek vlastne ani nevie, čo má od populárnych filmových sérií čakať. Pozrime sa hlavne na Star Wars. Dostali sme 3 filmy o tom, ako vznikol Darth Vader, jeden film o ukradnutí plánov, ktoré odštarovali celú ságu a tento rok ešte dostaneme mladého Hana Sola. Nikto teda presne nevie, či toľko prequelov štúdiu už vlastne stačilo, alebo ich v nasledujúcich rokoch dostaneme ešte viac.

Samozrejme, treba určite podotknúť, že zatiaľ vždy išlo o zaujímavé príbehy, ktoré túto ságu krásne rozšírili. Niektorí fanúšikovia už teda špeukulujú, či náhodou nedostaneme aj film s mladým Lukom Skywalkerom alebo hocijakou inou postavou z pôvodnej trilógie. No a keďže samotný predstaviteľ Luka Skywalkera, Mark Hamill, sa radí medzi najväčších fanúšikov Star Wars, on sám prezradil, koho by chcel vidieť ako mladého Luka, ak by sa tento film naozaj niekedy prebral k životu.

Mark Hamill ako Luke Skywalker v epizóde VIII; Zdroj: wallpapersfans.com

Koho by chcel Mark Hamill vidieť ako mladého Luka Skywalkera?

Zatiaľ čo internet presadzuje herca Sebastiana Stana (Captain America: The Winter Soldier, I, Tonya), Hamill by chcel vidieť ešte niekoho mladšieho. Jeho favoritom sa stal Jacob Tremblay, ktorý má vo svojich 11 rokoch na konte už pár veľkých hitov. Najviac ho môžete poznať z filmu Room, ktorý sa stal v roku 2015 oscarovým hitom. Vlani (u nás tento rok) ste ho dokonca mohli vidieť trošku znetvoreného vo filme Wonder. Tremblay je určite detský herec, ktorý zatiaľ vyniká nad všetkými ostatnými. No a musíme povedať, že takáto rola by mu určite padla.

Zatiaľ však ide len o čisté vyjadrenie herca, a film o mladom Skywalkerovi sa momentálne nekoná a ani neplánuje. Samotný Hamill ešte dodal, že osobne si tiež nevie predstaviť film o mladom Lukovi, keďže jeho život na Tatooine bol veľmi nudný a nezaujímavý. My však musíme povedať, že síce si tiež takýto film určite neprajeme, vidieť Tremblaya v tejto roli by bolo veľmi zaujímavé.

jacob tremblay
Herec Jacob Tremblay; Zdroj: sensacine.com

Čo vravíte na Hamillov výber mladého Skywalkera? Chceli by ste vidieť takýto film? Obsadili by ste do tejto role Tremblaya? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -