Mark Hamill na svojom Instagrame odhalil, že Rey je dcéra Luka Skywalkera! Máme mu veriť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mark Hamill na svojom Instagrame odhalil, že Rey je dcéra Luka Skywalkera!

Ohlasy z ôsmej Star Wars epizódy doznievajú na sociálnych sieťach doteraz. Avšak okrem nich, moc noviniek ohľadom pokračovania Skywalkerovej ságy nemáme. Momentálne sa totiž štúdio sústreďuje na Sola, ktorému sa zatiaľ darí vymáhať z negatívnych prvých ohlasov svojimi ukážkami. Či to však bude nejaký obrovský hit ako všetky doterajšie Star Wars filmy… nuž nechajme sa prekvapiť. Vzhľadom na to, že teraz nie je vo svete ohľadom Skywalkerovej trilógie nič nové, herec Mark Hamill, predstaviteľ Luka Skywalkera chcel zaujať svojím najnovším príspevkom na Instagrame.

Keďže mala herečka Daisy Ridley včera narodeniny (26 rokov), rozhodol sa ju verejne vyzdvihnúť na Instagrame. Svojím vďačným príspevkom však zaujal naozaj každého, keďže obsahoval Star Wars informáciu, na ktorú fanúšikovia žiadajú odpoveď už pár rokov. Svoj príspevok začal opisovaním toho, čo všetko pre neho Daisy ako herecká kolegyňa znamená. Zakončil to však touto vetou: Luke by mal byť naozaj šťastný, keby mal takú krásnu dcéru.

Zverejnil teda takúto veľkú informáciu takýmto omylom? Nuž, príspevok stále nikto nevymazal, takže asi nie. Nech to teda znelo akokoľvek zaujímavo, my už aspoň čiastočnú odpoveď na to, kto je Rey poznáme, a určite to nie je táto. Epizóda VIII nám totižto jasne hovorí, že Rey je niktoš, ktorú rodičia predali za chľasť. Hamill každopádne miluje sociálne siete a už mnohokrát si vystrelil zo svojich fanúšikov. Je toto teda jeho ďalší žart? My myslíme, že určite áno. Treba však uznať, že z Hamillových úst by sme dnes uverili aj tomu, že Vader bol len vyšinutý blázon.

Mark Hamill a Daisy Ridley na premiére filmu Star Wars: The Last Jedi
Mark Hamill a Daisy Ridley na premiére filmu Star Wars: The Last Jedi; Zdroj: people.com

Myslíte si, že Mark Hamill odhalil spoiler o tom, kto sú Reyiny rodičia? Aj podľa vás ide iba o žart? Sledujete Marka Hamilla na sociálnych sieťach? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -