Osobnosti

Čo si Mark Hamill myslí o nadchádzajúcom filme Solo: A Star Wars Story a jeho traileri? Takéto vyjadrenie sme nečakali!

Mnohým predstaviteľom postáv zo Star Wars sa zastavuje srdci pri pomyslení na sociálne médiá. Človek najbližší fanúšikom prostredníctvom internetu je však samotný Mark Hamill, legendárny predstaviteľ Lukea Skywalkera. Svoj profil na Twitteri často využíva k tomu, aby sa spojil s nadšencami ságy Star Wars. Používa ho však taktiež na trollovanie neprajníkov a ľudí, ktorí na každý krok franšízy nadávajú. Nikoho teda neprekvapilo, že Hamill už dopredu vedel, akú reakciu vyvolá trailer na prequel Solo: A Star Wars Story. Nás však zaujala reakcia samotného herca, ktorý je v poslednom čase plný pozitivity!

Mark HAmill

Zdroj: vanityfair.com

Mark Hamill je nadšený

V nedávnom rozhovore sa Mark Hamill rozrozprával o reakciách na Solo trailer a taktiež spomenul online kultúru Star Wars. Naráža napríklad aj na kritiku k Star Wars: Poslední Jediovia. Po novom ho taktiež sklamalo, že ľudia na nový trailer reagovali negatívne. Vyjadril sa nasledovne:

“Star Wars je jediná filmová séria, pri ktorej ľudia idú na Twitter a vravia, že ak sa stane to a to, s franšízou končia! Doteraz ma to prekvapuje, ale pravdou je, že nedokážete uspokojiť každého. Musíte sa len pokúsiť vytvoriť čo najlepší príbeh. Trošku ma to sklamalo, ale viete čo? Nie každý má rád brokolicu. Niekomu viac chutí mrkva či ružičkový kel – život je proste taký.”

S tým, že každého sa uspokojiť nedá, absolútne súhlasíme. Čo sa týka konkrétne filmu Solo: A Star Wars Story, herec vraví, že už sa naň nevie dočkať! Trailer sa mu páčil, čo nám povedal takto:

“Trailer vyzerá fantasticky! Nerozumiem, na čo sa vlastne všetci sťažujú. Ukážka vás na film neskutočne navnadí a ja sa už neviem dočkať, kedy ho uvidím – takže trailer fungoval.”

solo: a star wars story trailer

Zdroj: de.ign.com

Aj keď sa určite nájdu takí, ktorí radi uvidia, ak sa z pripravovaného filmu stane neúspech, bez pochýb sa už väčšina fanúšikov nevie dočkať toho, keď uvidia, čo Aldern Ehrenreich prinesie pre postavu Hana Sola. Ide však o Star Wars a definitívne tak môžeme povedať, že minimálne z komerčného hľadiska opäť pôjde o masívny úspech.

Solo: A Star Wars Story sa do kín dostane už 24. mája tohto roku, čo je už naozaj v nedohľadne. Dovtedy budeme musieť strpieť, ako sa všetci sťažujú na každý jeden nový záber z filmu. 

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár