Ako by herec Mark Hamill vyzeral v úlohe Vesemira v Netflix seriáli The Witcher?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Mark Hamill v seriáli The Witcher od Netflixu?

Mark Hamill v seriáli The Witcher? – Vesemir je zaklínač, ktorého vám určite nemusím predstaviť. Mentor nášho obľúbeného Geralta sa aj z toho dôvodu stal terčom rôznych špekulácií s fanúšikmi. Veľký počet z nich si myslí, že by sa mohol objaviť v pripravovanej 2. sérii Netflix seriálu The Witcher. Okrem toho by podľa ich slov nebol vôbec zlý nápad, keby sa v hlavnej úlohe objavil herec Mark Hamill.

Ak sa v pop-kultúrnom svete pohybujete len zriedkavo, Mark Hamill je najlepšie známy ako Luke Skywalker z legendárnej ságy Star Wars. V posledných rokoch sa už však častejšie objavuje ako dablér. Najznámejšie svoj hlas prepožičal Jokerovi v Batman: The Animated Series. Na jeho konte sa taktiež nachádza aj množstvo ďalších animovaných televíznych seriálov alebo videohier.

Zahrá si Vesemira?

Aj keď herec nevyzerá ako typické vykreslenie Vesemira v hernej adaptácii príbehu Andrzeja Sapkowského, nepôsobí to vôbec zle.  Na sociálnych sieťach sa začali objavovať obrázky z dielne umelcov ako Bosslogic a Spdmrmnkyxxiii. Obidve zaujímavé fotografie nájdete nižšie.

Sú od seba jednoznačne rozličné, ale to fanúšikom nevadilo a s takouto podobou by sa pravdepodobne vedeli zmieriť. Vaše názory nám môžete zanechať v komentároch.

Ako prvú (vľavo) môžete vidieť grafickú podobu Vesemira, ktorú uverejnil Bosslogic. Umelec poznamenal, že do grafiky chcel taktiež pridať aj jednu či dve jazvy, ale nemal na to dostatočný čas. Zaujímavosťou je fakt, že ešte v minulosti nám „predpovedal“ účasť Henryho Cavilla v úlohe Geralta. Až po uverejnení jeho obrázku sme sa pár dní na to dozvedeli, že sa tak naozaj stane a Henry Cavill si Geralta z Rivie skutočne zahrá. Či sa tak stane aj v prípade Mark Hamilla, to nevieme, ale druhý obrázok nám ho ukazuje ako Vesemira bez brady.

Vyššie môžete vidieť viac Marka Hamilla, ktorý sa na rolu zjavne hodí. Prvá verzia je temnejšia, tá druhá (napravo) je zas o niečo rozprávkovejšia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Seriál The Witcher od Netflixu sa stal jednoznačným hitom a prípravy druhej série sú už v plnom prúde. Produkcia započne už 17. februára 2020, pričom premiéry ba sme sa mali dočkať na jar roku 2021.

Zdroj: looper.com 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -