Filmy

Kto by si zahral záporáka Vultura vo filme Spider-Man: Homecoming, ak by Michael Keaton odmietol?

Vulture v Spider-Man: Homecoming mohol vyzerať úplne inak!

Castingové rozhodnutia sú zaujímavé pri každom projekte. Väčšinou sa zvolia herci, ktorí vyhovujú štúdiu, no a tí potom bojujú o priazeň divákov. Vo veľkých rolách obzvlášť. Michael Keaton, na oscara nominovaný herec, ktorý bol zvolený do úlohy Spider-Manového záporáka Vultura, tiež patril medzi týchto hercov. Keaton mal však to šťastie, že mal iba jedného neprajníka.

Po akcii D23 sa rozrozprával herec, ktorý je predovšetkým známy ako Luke Skywalker zo Star Wars, Mark Hamill, o tom, ako moc si tohto záporáka chcel zahrať. “Nechcem si teraz ohroziť moje potenciálne šance na objavenie sa v nejakej marvelovke. Veľmi som si však želal, aby Michael Keaton odmietol hrať túto postavu, ale sakra. Nie je totižto veľa ponúk pre seniorských záporákov, takže Vultura som mal naozaj vyhliadnutého.” povedal Hamill.

Mark Hamill

Mark Hamill; Zdroj: vanityfair.com

Každý Hamillov fanúšik vie, že je rovnako zarytý do komiksov ako my, a že jednoducho miluje záporákov. Svedčí o tom najmä jeho ikonická rola Batmanovho Jokera v animovanom seriáli Batman: The Animated Series. Mark sa pochopiteľne vždy snažil stvárniť záporné postavy, no vyzerá to tak, že pri Vulturovi svoju šancu zmeškal. Či by ju však skutočne získal je otázne. Keaton bol vraj vo výbere Marvelu medzi prvými. Fanúšikovia Hamilla však smútiť nemusia, herec povedal, že dúfa, že si ešte podobnú postavu zahrá. Každopádne, tento rok ho všetci chceme vidieť ako najväčšieho hrdinu galaxie v ôsmej epizóde série Star Wars.

Máte radi Marka Hamilla? Chceli by ste, aby si zahral tohto záporáka miesto Keatona? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár