Filmy

Mark Ruffalo práve prezradil názov Avengers 4 v šou Jimmyho Fallona! Bohužiaľ, bol vypípaný!

Mark Ruffalo práve prezradil názov Avengers 4!

Včera večer sa z ničoho nič na twitteri ozval Mark Ruffalo, predstaviteľ Hulka v Avengers filmoch. Napísal jednoduchý tweet, kde poprosil Jimmyho Fallona, aby v jeho interview s ním vypípal nejaký veľký spoiler z Avengers 4, ktorý údajne povedal. Celá sociálna sieť sa teda konečne začala tešiť, keďže takéto oznámenie mohlo znamenať len jedno – odhalenie oficiálneho názvu štvrtého Avengers filmu.

A verte či nie, naozaj sa tak stalo. Avšak nebol by to Marvel, keby to len nevyužili ako šikovný marketing. Tak ako z Toma Hollanda, aj z Ruffala si urobili čistú spoilerovú srandu a nachytali ňou jedine nás, fanúšikov. Takmer celé jeho interview bolo totiž vypípané a či už vravel pravdivé alebo nepravdivé informácie, všetky ostali nevypovedané.

Mark Ruffalo dopadol ako Tom Holland

Musíme uznať, že toto im naozaj vyšlo. Marvel jednoducho vie ako si robiť reklamu a dokonca sa k nim pridali ešte aj režiséri filmu, bratia Russovci, ktorí na twitteri Ruffalovi napísali: Mark, máš vyhadzov. Mark je teda hneď po Tomovi Hollandovi známy ako druhý spoiler man. Tento titul si vyslúžil tak, že na svetovej premiére filmu Thor: Ragnarok zabudol vypnúť jeho livestream na Instagrame a diváci tak mohli počuť prvých 10 minút filmu.

Neskôr pri promovaní filmu Avengers: Infinity War zase vyspoileroval, že všetci zomrú a to ešte v deň, kedy sme ani nevideli prvý trailer. Je síce škoda, že tak ako pri Hollandovom “neúmyselnom” odhalení prvého Infinity War plagátu alebo oficiálneho názvu pokračovania Spider-Mana, túto chvíľu Marvel nevyužil na oficiálne oznámenie názvu, no my veríme, že toho sa dočkáme už čoskoro. Film Avengers 4 má totiž premiéru už v máji, takže tipujeme, že v novembri by sa mohli naštartovať prvé marketingové cestičky v podobe prvého traileru.

UPDATE: Jednému fanúšikovi sa nakoniec názov podaril dekódovať. Čo teda Ruffalo povedal sa dozviete tu.

Čo hovoríte na Ruffalove vyzradenie názvu? Myslíte si, že išlo o vtipné namotanie Marvel fanúšikov? Ako tipujete, že sa bude Avengers 4 volať? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár