Mark Ruffalo práve prezradil názov Avengers 4 v šou Jimmyho Fallona! Bohužiaľ, bol vypípaný!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mark Ruffalo práve prezradil názov Avengers 4!

Včera večer sa z ničoho nič na twitteri ozval Mark Ruffalo, predstaviteľ Hulka v Avengers filmoch. Napísal jednoduchý tweet, kde poprosil Jimmyho Fallona, aby v jeho interview s ním vypípal nejaký veľký spoiler z Avengers 4, ktorý údajne povedal. Celá sociálna sieť sa teda konečne začala tešiť, keďže takéto oznámenie mohlo znamenať len jedno – odhalenie oficiálneho názvu štvrtého Avengers filmu.

A verte či nie, naozaj sa tak stalo. Avšak nebol by to Marvel, keby to len nevyužili ako šikovný marketing. Tak ako z Toma Hollanda, aj z Ruffala si urobili čistú spoilerovú srandu a nachytali ňou jedine nás, fanúšikov. Takmer celé jeho interview bolo totiž vypípané a či už vravel pravdivé alebo nepravdivé informácie, všetky ostali nevypovedané.

Mark Ruffalo dopadol ako Tom Holland

Musíme uznať, že toto im naozaj vyšlo. Marvel jednoducho vie ako si robiť reklamu a dokonca sa k nim pridali ešte aj režiséri filmu, bratia Russovci, ktorí na twitteri Ruffalovi napísali: Mark, máš vyhadzov. Mark je teda hneď po Tomovi Hollandovi známy ako druhý spoiler man. Tento titul si vyslúžil tak, že na svetovej premiére filmu Thor: Ragnarok zabudol vypnúť jeho livestream na Instagrame a diváci tak mohli počuť prvých 10 minút filmu.

Neskôr pri promovaní filmu Avengers: Infinity War zase vyspoileroval, že všetci zomrú a to ešte v deň, kedy sme ani nevideli prvý trailer. Je síce škoda, že tak ako pri Hollandovom „neúmyselnom“ odhalení prvého Infinity War plagátu alebo oficiálneho názvu pokračovania Spider-Mana, túto chvíľu Marvel nevyužil na oficiálne oznámenie názvu, no my veríme, že toho sa dočkáme už čoskoro. Film Avengers 4 má totiž premiéru už v máji, takže tipujeme, že v novembri by sa mohli naštartovať prvé marketingové cestičky v podobe prvého traileru.

UPDATE: Jednému fanúšikovi sa nakoniec názov podaril dekódovať. Čo teda Ruffalo povedal sa dozviete tu.

Čo hovoríte na Ruffalove vyzradenie názvu? Myslíte si, že išlo o vtipné namotanie Marvel fanúšikov? Ako tipujete, že sa bude Avengers 4 volať? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -