Mark Wahlberg hľadá teroristov v druhom traileri na Patriots Day!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Trilógia „Real Heroes with Mark Wahlberg and Peter Berg“ končí filmom Patriots Day

Ak som náhodou niekoho zmýlil tou trilógiou, tak nebojte sa, toto nie sú filmy, ktoré na seba nadväzujú. Režisér Peter Berg totižto v poslednom čase natáča len drámy o hrdinoch vo veľkých katastrofách. No a doteraz toho hrdinu vždy hral Marky Mark. Či toto bude ich posledný takýto film nevieme, no určite sa na neho tešíme. Po Lone Survivor a Deepwater Horizon (recenzia), prichádza ďalší strhujúci skutočný príbeh, Patriots Day.

Patriots Day pojednáva o policajtovi, ktorý zažil bombový útok na Bostonskom Maratóne v roku 2013. Mali by sme hlavne vidieť pátranie po útočníkoch. Viac sa o tom zatiaľ napísať nedá, od režiséra však čakám ďalší brilantný film, ktorý by tentokrát aj mohol byť oscarovou kartou v rukáve. Film možno prichádza skôr, ako by niekto čakal, no po tom, čo sa teraz deje vo svete je to asi najlepšie. Hlavné role si zahrajú: Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons, Kevin Bacon, Michelle Monaghan a Melissa Benoist.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ykwSo64RYao]

Plagát k filmu Patriots Day
Plagát k filmu Patriots Day

Čakáte ďalší úspech spojenia tohto režiséra s hercom? Pamätáte si na túto tragickú nehodu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -