Tento článok obsahuje SPOILERY ku filmu Black Panther. Pokiaľ ste teda film ešte nevideli, nechajte si ho na neskôr.

V komiksoch bol Everett Ross predstavený ako byrokrat, ktorý sa necíti príjemne v novom prostredí. Namieril do Wakandy a bol ohromený tým, čo videl. V Marvel Cinematic Universe však využili jeho postavu úplne inak. Totižto, spravili z neho vycvičeného diplomata a špióna. Freemanov výkon v Black Pantherovi bol úžasný a fanúšikovia sa nemôžu dočkať na to, ako bude Rossov príbeh pokračovať. Herec nám dráždivo naznačil, že jeho spolupráca s Marvelom ešte nie je u konca.

Martin Freeman
Zdroj: screenrant.com

Martin Freeman a jeho vyjadrenie


V rozhovore pre portál Den of Geek Freeman spomenul jeho debut v MCU, presnejšie v Captain America: Civil War. Vyzerá to tak, že si preňho Marvel nachystal plány aj po Black Pantherovi.

“Predstavili ma v Civil War a povedali, že bude niekoľko ďalších filmov, z ktorých jedným bol Black Panther.”

Jeho komentár naznačuje, že sa Ross vráti. Samozrejme, fráza “niekoľko” nie je jednoznačná. Avšak znamená to, že sa určite objaví aspoň v jednom filme.

Kedy ho opäť uvidíme?

Avšak v ktorom filme by sa mohol Ross opäť ukázať? Vieme, že uvidíme aj pokračovanie Black Panthera a Kevin Feige dúfa, že ho povedie režisér Ryan Coogler. Ross je predsa len jediný človek “z vnútra”, ktorý okúsil Wakandu. Preto to vyzerá tak, že bude akousi spojkou medzi Spojenými štátmi a touto africkou krajinou bohatou na vibránium. V potitulkovej scéne Black Panthera sme mohli vidieť, ako sa T’Challu spýtali, čo môže taká chudobná krajina ako je Wakanda ponúknuť zvyšku svetu. V tom momente zostali touto otázkou Ross aj T’Challa pobavení.

Martin Freeman
Zdroj: screenrant.com

Ďalšou pútavou možnosťou je, že sa Ross ukáže v očakávanom filme Captain Marvel. Black Panther nám prezradil, že bol pilotom vzdušných sil. Marvel potvrdil, že Captain Marvel sa odohráva v 90. rokoch a je isté, že preskúmame pôvod Carol Danversovej v USAF (Vzdušné sily Spojených štátov). Nie je ťažké predstaviť si mladého Rossa spolupracovať po boku Carol Danversovej. Ba dokonca je možné, že Ross bol v spojení aj s Nickom Furym a S.H.I.E.L.D.om. Je naozaj vzrušujúce vedieť, že v budúcnosti ešte uvidíme postavu ako je práve Everett Ross v skvelom podaní Martin Freemana.

Obľúbili ste si Martina Freemana? Uvideli by ste ho radi aj v budúcnosti? Napíšte nám do komentárov!Pridaj komentár