Filmy

Marvel nám ukazuje prvý deň natáčania Avengers: Infinity War v novom videu! Samozrejme s kopou nových informácií!

Infinity War sa natáča a Marvel sa musel pochváliť novým videom!

Nie je to ani mesiac, čo sme vám oznámili, že Infinity War sa začína natáčať! A teraz sme tu s prvými výnimočnými videami z natáčania. Prvý pohľad na Roberta Downeyho Jr., Toma Hollanda, Chrisa Pratta a režisérsku dvojicu na pľaci nám totiž zverejnil samotný Downey. Ten robil včera facebook live video, ktoré bolo vlastne oznámením, že Spider-Man je oficiálne súčasťou Infinity War!

FB Live from the set of Avengers: Infinity War!!!

Uverejnil používateľ Robert Downey Jr Piatok 10. februára 2017

Vidíme teda spolu po prvýkrát Star-Lorda s Iron Manom a Spider-Manom! No a rovnakú trojicu vidíme aj v oficiálnom videu od Marvel, ktoré nám ukazuje prvý deň natáčania spolu s rôznymi artworkami atď… Čo si ale môžeme všimnúť z týchto dvoch videí ako prvé, je ako dlho sa natáča len jedna scéna. Títo traja sú spolu od prvého dňa až doteraz!

Všetci vo videu vravia, že je to neuveriteľné a že ich čaká úžasný rok! Samotný Kevin Feige sa na Infinity War neskutočne teší, keďže to plánoval od roku 2008! Všetci zúčastnení na projekte taktiež hovoria o tom, že nás čaká jedna z najväčších filmových udalostí aká tu kedy bola! Thanos sa blíži (a vraj nám ukáže, prečo je najväčší zloduch, akého kedy Marvel mal) a Avengers je len meno bez ľudí! Bratia Russovci pre nás plánujú niečo poriadne veľké a poriadne epické! My sa ale zatiaľ musíme pripraviť na poriadny rok a pol čakania! 2018 je totižto ešte ďaleko!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sAOzrChqmd0]

Ste radi, že vidíte Iron Mana, Star Lorda a Spider-Mana prvýkrát pokope? Tešíte sa na Infinity War? Vaše názory nám píšte do komentárov!

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár