Koniec filmov?! Disney+ navždy zmení spôsob, akým sledujeme Marvel Cinematic Universe!

Nenechajte si ujsť

Marvel Cinematic Universe na Disney+

Prezident Marvel Studios Kevin Feige bol doteraz podozrivo ticho okolo samotných seriálov na Disney+. Je to typické pre štúdio Marvel, aby neunikla žiadna podstatná informácia. Čo vieme na isto sú pripravované, ak už nie hotové Marvel seriály: Falcon a Winter Soldier, Loki, WandaVision a stále je možnosť série Hawkeye. Ako teda tieto príbehy zasadia Marvel Cinematic Universe na Disney+ a v čom sa zmení naše konzumovanie tohto univerza?

Marvel seriál LOKI
Zdroj: dtcimedia.disney.com, commons.wikimedia.org, filmozrouti.cz

Kevin Feige v novom rozhovore pri propagácii Spider-Man: Ďaleko od domova nadšene, hoc stručne hovoril o pripravovaných seriáloch na Disney+. Feige nechce opakovať chybu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., ktorý mal byť tiež doslova prepojený s filmovým svetom. Ako všetci vieme, nič také sa nestalo a seriál si žil svojím vlastným životom. A to sa teraz zmení!

Seriály budeme pozerať všetci!

Už samotná kvalita produkcie seriálov nám mala napovedať veľké plány Marvelu. Tie sa zmenia na malé filmy, a vo svojich príbehov ovplyvnia samotné postavy doslova šokujúco a nečakane.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Takže keď ich uvidíme následne vo filmoch, ich zmenu bez seriálov nepochopíme. Opäť skvelý marketingový ťah, ktorý v TV nemá obdoby.

cena disney+
Zdroj: comicbook.com

Takéto prepojenie tu nikdy nebolo a Feige bude musieť pomaličky rozmýšľať nad novým slovným spojením pre MCU a TV. Mne napadá MC(andTV)U, čiže Marvel Cinematic and TV Universe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Plusy a mínusy

Mínus je hlavne táto otázka, na ktorú zatiaľ nie je odpoveď: odkedy bude Disney+ dostupné na Slovensku? Bude aj nejaká aspoň titulková podpora? Ďalším mínusom je cena. Deti a mládež si najbližšie Vianoce už nebudú priať iba nové telefóny, ale aj predplatné streamovacej služby.

Marvel Cinematic Universe na Disney+
Zdroj: in.pcmag.com

A tie plusy? Marvel sa týmto spôsobom bude môcť venovať oveľa väčšiemu počtu svojich postáv. Z fleku vám napíšem seriály Blade, Punisher či Daredevil, ktoré by som ja osobne chcel opätovne vidieť. Ale aj postavu ako Moon Knight či alternatívne verzie hrdinov, ktoré v TV majú šancu uspieť. Môj mozog doslova explodoval nad všetkými možnosťami a Marvel tak znova dokazuje, že ostane ešte dlho na prvom mieste vo všetkom, čo robí… Lebo to robí inak a kvalitne.

Tešíte sa na to, ako sa zakomponuje Marvel Cinematic Universe na Disney+ a v čom to zmení našu predstavu tohto univerza? Čo od toho očakávate? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -