Herci do nového televízneho Marvel projektu Cloak & Dagger sú obsadení!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Marvel seriál Cloak & Dagger už obsadil hlavné role!

Ak si myslíte, že Marvel je gigant len ako filmová spoločnosť, ste na omyle. Možno viete, možno nie, Marvel si svoj filmový svet rozširuje prostredníctvom seriálov. A ešte k tomu úspešných. Ich seriál Agents of S.H.I.E.L.D. sa momentálne teší z veľmi pozitívnych recenzií. Marvelovská spolupráca s Netflixom taktiež slávi úspech so svojimi Defenders, no a Inhumans seriál sa už pripravuje.

Olivia Holt
Olivia Holt; Zdroj: pinterest.com
Aubrey Jospeh
Aubrey Jospeh; Zdroj: jgdtalent.com

Marvel však teraz prichádza s absolútnou novinkou, Cloak & Dagger a rovno aj obsadilo hlavných hercov. Vyvolenými sa stali Aubrey Joseph a Olivia Holt. Musíme povedať, že vzhľadovo sa na postavy veľmi hodia, o čom však seriál bude netušíme. Určite treba poznamenať, že vrátane nás, o hrdinoch Cloak & Dagger toho nikto moc nevie. Marvel však prekvapil aj v tomto a rovno vydal opis hlavných postáv:

V jeden okamih, malé dievča menom Tandy Bowen videla, ako jej hrozná búrka zničila rodinu a zároveň život. Teraz, v jej tínedžerských rokoch, stretnutie s chlapcom menom Tyrone jej život zmení opäť.

Mladý Tyrone Johnson nechcel nič viac, ako len dokázať, že je nebojácny. Keď však prišiel o všetko čo mal, život ho naučil báť sa. Teraz už starší a vyspelejší, Tyrone sa uzavrel do seba. No keď stretne dievča menom Tandy, jeho život sa navždy zmení.

Tešíte sa Cloak & Dagger? Čo vravíte na vybraných hercov? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -