FilmyTrailery

Hororoví Noví mutanti prichádzajú po dvoch rokoch s novým trailerom

To trvalo. Film Noví mutanti (The New Mutants) bol natočený ešte v roku 2017, kedy štúdio 20th Century Fox vydávalo úžasné komiksovky vrátane Logana a Deadpoola. Bohužiaľ, táto snímka sa kvôli problémom zasekla v takmer nekonečnom limbe. Režisér Josh Boone (Na vine sú hviezdy) chcel pôvodne natočiť pomerne hororový film, čo sa štúdiu Fox nepáčilo.

Natočila sa tak prvá verzia, ktorá bola “zmiernená”. Z pôvodného dátumu vydania v apríli 2018 sa však premiéra presunula na február 2019. Počas tohto roka mali prebehnúť pretáčky, ktoré by do filmu vrátili hororové aspekty podľa režisérovho prvotného plánu. Nuž, toto natáčanie však nikdy neprebehlo.

Noví mutanti

Zdroj: 20th Century Fox

Marvel film Noví mutanti prichádza s novým trailerom

Hlavným problémom bola synchronizácia veľkých hereckých mien ako Anya Taylor-Joy (Rozpoltení), Maisie Williams (Game of Thrones) a Charlie Heaton (Stranger Things). Každý z nich totižto točil svoje dôležité projekty. Dátum premiéry sa tak opäť posunul, tentokrát na august 2019. Vtedy ale prebiehali jednania a dohody o odkúpení štúdia Fox monopolom Disney.

Tým pádom dostali právo na superhrdinský film, ktorý nikdy nenatočili. Fanúšikovia Disney si pôvodne mysleli, že Nových mutantov vydajú na platforme Disney+ alebo ich zahodia úplne. S príchodom nového traileru je ale potvrdené, že sa film tento rok konečne dočká uvedenia do kín – a to 3. apríla 2020.

Je to priam nepredstaviteľné, no druhý trailer prichádza po dvoch rokoch od uverejnenia toho prvého. Režisér na svojich sociálnych médiách taktiež prezradil, že práve toto je tá verzia, na ktorú je hrdý. Aj napriek faktu, že k vyššie spomínaným pretáčkam nikdy nedošlo. To znamená, že sa nedočkáme hororu s hodnotením R, keďže oficiálne hodnotenie tohto filmu je PG-13.

Nový trailer nám ale jasne napovedá, že hororové aspekty z filmu určite nezmizli. Tešiť sa môžeme na Maisie Williams ako Wolfsbane, Anyu Taylor-Joy ako Magik, Charlieho Heatona ako Cannonball, Henry Zagu ako Sunspot, Blu Hunt ako Mirage a Alice Bragu ako doktorku Ceciliu Reyes.

Tešíte sa na film aj po takom dlhom čase? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár