FilmyOdporúčame

Predstaví Marvel film The Eternals siedmy Kameň nekonečna do MCU?

Marvel film The Eternals – 7. Kameň nekonečna?

Tohtoročný Comic-Con v San Diegu sa naozaj vydaril. Marvel nám predstavil 4. fázu MCU, ktorá bude naozaj veľkolepá. Dozvedeli sme sa, že vo vývoji sú viaceré filmové pokračovania či príbehy X-Menov a Fantastickej štvorky. Zaujali nás tiež konkrétne dátumy vydania 5 potvrdených komiksoviek, medzi ktorými je aj Marvel film The Eternals, ktorý uvidíme koncom roka 2020.

Eternals

Zdroj: bamsmackpow.com

Kto sú The Eternals?

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvorila ich legenda Jack Kirby.

Ide o tím takmer nesmrteľných hrdinov, ktorých vytvorili kozmické stvorenia s menom Celestials. Tie boli v MCU spomenuté už niekoľkokrát. Ich nepriateľmi sú takzvaní The Deviants, s ktorými už tisícky rokov bojujú o titul nadradenej rasy.

celestials

Zdroj: geektyrant.com

Ego Stone

A dostávame sa späť ku Kameňom nekonečna, ktoré boli doteraz postrachom Infinity Ságy. Niektorí fanúšikovia totižto začínajú teoretizovať, že Marvel film The Eternals nám predstaví málo známy siedmy Kameň nekonečna s názvom Ego Stone.

Ego Stone bol predstavený v komikse. Marvel Comics vtedy odkúpilo firmu Malibu Comics a niektoré postavy priviedli do vlastných príbehov. Jeden takýto “crossover” (teda prepojenie sérií) sa zameriaval na Avengerov a ich boj s tímom známym ako Ultraforce, zatiaľ čo Loki a Grandmaster sa snažili získať si 6 Kameňov nekonečna pre seba. Siedmy, tajný Kameň – Ego Stone – bol popritom ukrytý v dimenzii Ultraverse, kde jeho mocný vplyv ovládol komiksovú postavu Sersi.

marvel film the eternals sersi

Zdroj: technewspurpee.com

Sersi v komiksoch prišla do priameho kontaktu so 7. Kameňom nekonečna. Kto to ale je? Nuž, ide o členku tímu z The Eternals, ktorú si v nadchádzajúcom filme zahrá Angelina Jolie. Je tu teda celkom reálna šanca, že Marvel tento dej istým spôsobom zapletie do tohto príbehu.

Ego Stone by sa stal dôležitým predmetom v MCU, nakoľko je zhruba rovnako mocný ako všetkých zvyšných 6 Kameňov nekonečna dokopy. Navyše, spojením všetkých siedmych by vznikla mocná Nemesis. Je teda dosť možné, že sa nám predstaví vo filme The Eternals.

nemesis kamene nekonecna ego stone

Zdroj: comicvine.gamespot.com

Eternals je rasa kozmických, takmer nesmrteľných bytostí, ktoré vo veľkom ovplyvnili históriu vesmíru a civilizácií v ňom. Pripravovaný film sa tak pokojne môže odohrávať tisícky rokov pred súčasným stavom MCU. Príbeh pritom môže byť o tom, ako Eternals objavili všetkých 7 Kameňov nekonečna, zistili, akou neskutočnou silou oplývajú a rozhodli sa ich rozdeliť a schovať po vesmíre, prípadne ich odovzdať iným civilizáciám, ako napríklad Asgarďanom.

Je podľa vás možné, že Marvel film The Eternals nám predstaví 7. Kameň nekonečna? Alebo bude o niečom úplne inom? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: imdb.com, youtube.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Pridaj komentár