Sme len v polovici! Aké ďalšie filmy chystá Marvel po Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Marvel filmy po Avengers: Endgame – Čo nás čaká?

Endgame je, v pravom slova zmysle, dokonalým zakončením doterajších udalostí MCU. Ako nám však nedávno odhalil Kevin Feige, nejde o záver tretej fázy. Tá totiž bude pokračovať nadchádzajúcim filmom Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý v kinách uvidíme už onedlho. Čo to ale znamená? Aké ďalšie Marvel filmy po Avengers: Endgame uvidíme? Poďme sa na ne pozrieť!

Spider-Man: Ďaleko od domova – 4. júl 2019

Spider-Man: Far From Home trailer
Zdroj: gogonews.cc

Najbližším nadchádzajúcim filmom od Marvelu je vyššie spomenuté pokračovanie Spider-Mana. Šéf štúdia už taktiež stihol potvrdiť, že príbeh bude súvisieť s udalosťami z Avengers: Endgame z pohľadu Petera Parkera. K tomu sa pridá ikonický Mysterio, ktorého stvárni Jake Gyllenhaal. Práve tento film bude koncom tretej fázy MCU, takže naňho spadá veľké bremeno – bude nás totiž musieť navnadiť na tú štvrtú.

Strážcovia Galaxie 3

Ako sa dabovali postavy Rocketa Raccoona a Baby Groota
Zdroj: wall.alphacoders.com

Ďalším očakávaným pokračovaním bude príbeh našej obľúbenej skupinky vesmírnych chuligánov. Tento projekt sa v minulosti stretol s viacerými komplikáciami, no to ho nezastavilo. Údajne je už všetko v poriadku, a aj keď bol jeho dátum vydania posunutý, stále ho nepoznáme. Ak ste však videli Avengers: Endgame, asi tušíte, že sa naozaj máme na čo tešiť!

Black Widow

Film Black Widow privíta prvú sólovú Marvel režisérku!
Zdroj: blogboard.net

Mnohí chceli prví ženskú sólovku v MCU ešte dlho predtým, ako vôbec bola oznámená Captain Marvel. Prvenstvo sa síce podarilo Brie Larson, no to neznamená, že na svoj vlastný príbeh si nepríde aj Scarlett Johansson. Jej film zrežíruje Cate Shorthand, pričom pôjde o prequel, ktorý nám pravdepodobne zobrazí, ako sa z mladého dievčaťa stala nebezpečná žena.

The Eternals

Eternals
Zdroj: bamsmackpow.com

Ďalší pripravovaný projekt nám priblíži kozmickú stránku Marvel komiksov, ktorú sme vo filmoch videli len okrajovo. Pôjde o príbeh o rase bytostí, ktorú z ľudí vytvorili mimozemšťania známi ako Celestials. Zaujímavé je, že jeho centrom by mala byť romanca medzi postavami Ikaris a Sersi. Určite sa môžeme tešiť na iný MCU film, ako sme zvyknutí. Zaujímavo vyzerá aj herecké obsadenie, ktoré momentálne pozostáva z mien ako Angelina Jolie či Kumail Nanjiani.

Doctor Strange 2

pokračovanie filmu doctor strange
Zdroj: wallpapercave.com

Ako sme pri Marveli zvyknutí, veľkou časťou ich plánu je miešať veľké tímovky so sólovkami. Bližšie tak spoznáme jednotlivých hrdinov, pričom už bolo povedané, že v budúcnosti sa zameriame na Majstra mystických umení. V nasledujúcich príbehoch bude Doctor Strange veľmi dôležitou postavou, preto nás neprekvapuje, že sa už pracuje na jeho druhom filme.

Black Panther 2

Zdroj: hicomm.bg

Ďalší populárny hrdina, ďalší úspešný prvý film, ďalšie pokračovanie… Po veľkolepom úspechu z hľadiska zárobkov, ohlasov a Oscarov nás taktiež neprekvapuje, že kráľ Wakandy dostane svoj druhý príbeh. Podľa všetkého sa bližšie zameriame na túto krajinu a jej zapojenie do celosvetovej politiky. Sme veľmi zvedaví, čo ďalšie nám pri tom prinesie.

Shang-Chi

Shang-Chi
Zdroj: themarysue.com

Vo štvrtej fáze sa dočkáme ozajstnej kung fu marvelovky. Už teraz je vo vývoji sólový projekt, ktorý nám predstaví komiksového hrdinu – majstra bojových umení. Ku filmu je momentálne pripojený režisér Daniel Cretton, ktorý má za sebou viacero malých, no kvalitných príbehov. Tešíme sa na ďalšieho hrdinu a už sa nevieme dočkať, ako zapadne do samotného MCU.

Pripoj sa do našej spoilerovej diskusie!

Na ktorý z projektov sa tešíte najviac? Napíšte nám vaše očakávania do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -