Marvel odložil premiéry ďalších 4 filmov kvôli koronavírusu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Marvel posunul premiéry ďalších 4 filmov

V dôsledku koronavírusu sa denne presúvajú premiéry filmov. A aj keď má Marvel pripravované všetko niekoľko rokov dopredu, aj oni musia v tejto dobe posúvať premiéry tak, aby si ich filmy mohlo pozrieť v kinách čo najviac ľudí.

V tomto článku vám preto prinesieme posunuté dátumy pre ďalšie 4 filmy od štúdia Marvel, ktoré si, žiaľ, pozrieme o niečo neskôr, ako sme si pôvodne mysleli.

Spider-Man 3

spider-man
Zdroj: wegotthiscovered.com

Pôvodne sme si film Spider-Man 3 mali pozrieť 15. júla 2021. Štúdio Sony, ktoré na tomto filme spolupracuje s Marvel, a ktoré je vlastníkom postavy, ho posunulo o pár mesiacov. Po novom si film pozrieme 5. novembra 2021.

Vo filme s určitosťou uvidíme hercov Toma Hollanda (Peter Parekr/Spider-Man), Zendayu (MJ) a do režisérskeho kresla sa po tretíkrát vráti Jon Watts.

Thor: Love and Thunder

thor 4
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

S dátumom premiéry filmu Thor: Love and Thunder sa manipulovalo až trikrát. Pôvodný dátum premiéry bol 5. november 2021. Ten sa neskôr presunul pre pandémiu na 18. februára 2022.

Nakoniec sa však dátum posunul o týždeň späť, a teda ak sa nič nezmení, premiéra bude 11. februára 2022. Vo filme okrem hviezd z predošlého filmu uvidíme navyše aj Natalie Portman či Christiana Balea, režisérom bude Taika Waititi.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

doctor strange
Zdroj: Marvel

Tajomný film Doctor Strange in the Multiverse of Madness sa nám taktiež neukáže v plánovanom termíne.

Prvotný dátum premiéry bol 5. novembra 2021. Tento dátum však dostal film Spider-Man 3 a Doctor Strange príde cez portál do kín 25. marca 2022. Produkcia filmu by sa mala začať už onedlho a Marvel verí, že sa tak aj stane. Po ťažkom hľadaní a nezhodách si tento film našiel aj režiséra, ktorým bude Sam Raimi.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

marvel premiéry spiderman
Zdroj: cinemablend.com

Aj keď je film pripravovaný spoločnosťou Sony, na tomto zozname sa nachádza, pretože Marvel malo istú spoluprácu na prvom filme a zrejme to tak bude aj pri jeho pokračovaní.

Pôvodne sme si toto pokračovanie úspešného animáku mali pozrieť 8. apríla 2022, ten sa však zmenil. Nový dátum premiéry sa posunul o pár mesiacov. Ak sa už viac presúvať nebude, film si pozrieme 7. októbra 2022.

Aj keď sa veľa Marvel filmov posunulo, netreba mať hlavu v smútku. Ak sa tento rok už nič nezmení, stále si budeme môcť pozrieť film Black Widow, ktorého dátum premiéry je 6. novembra. Ďalej sa môžeme tešiť aj na 2 seriály – The Falcon and The Winter Soldier s premiérou v auguste a WandaVision s premiérou niekedy koncom tohoto roka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Ďalšie 4 Marvel filmy, ktorých premiéry sú posunuté. Na ktorý z nich ste sa tešili najviac? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: comigsoon.net, slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -