Marvel prichádza s novým seriálom Fury Files, v ktorom sa dozvieme viac o našich obľúbených postavách

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Marvel oznámilo vzrušujúcu novinku, ktorá obsahuje príchod nového seriálu s názvom Fury Files. Vysielať sa bude na streamovacej platforme Disney+ a premiéra je naplánovaná na 15. mája 2020.

Seriál sa bude zameriavať na Marvel hrdinov, s ktorými sme sa za posledné roky stretli v MCU. Medzi zúčastnenými nebudú chýbať ani záporné postavy a úloha nadchádzajúcej série je jasne daná. Pomôcť divákovi lepšie spoznať naše obľúbené komiksové postavy.

Fury Files Marvel
Zdroj: youtube.com

Aké komiksové postavy zahrnul Marvel do seriálu Fury Files?

Fury Files v sebe zahŕňa postavy, ktoré už všetci veľmi dobre poznáme. Pripraviť sa môžeme na Iron Mana, Thora, Kapitána Ameriku, Spider-Mana a veľa ďalších. Už z názvu seriálu je taktiež samozrejmosťou, že nás svojou prítomnosťou poteší aj Nick Fury, avšak nie v takom prevedení, ako ho poznáme z filmov. Všetko bude prebiehať v animovanej podobe a hlas Furymu prepožičal Chi McBride.

Animácia bude podaná štýlom, aký sme mohli zažiť pri popredných animovaných Marvel sériách Avengers: Earth’s Mightiest Heroes alebo X-Men: The Animated Series. Aj preto vieme už teraz s určitosťou potvrdiť, že vizuálna stránka seriálu Fury Files bude spracovaná kvalitne. Ale dokáže nás tento čerstvý výtvor zaujať aj svojim vnútrom?

Fury Files
Zdroj: pinterest.com

Oficiálna synopsa Fury Files:

„Fury Files pristane na Disney + už v piatok 15. mája a nikto nemôže byť prekvapený, že práve Nick Fury má súbory o všetkých Marvel superhrdinoch. Fury Files umožní divákom nazrieť do prísne tajných dokumentov S.H.I.E.L.D.u, ktoré obsahujú kľúčové informácie o všetkých Marvel hrdinoch a záporákoch. Všetky informácie nám vyrozpráva, nikto iný, ako záhadný Fury. Hľadali ste nejaké tajnosti o každom hrdinovi? Fury vám odhalí viac.“

Disney+ sa nás snaží nalákať na niečo nové a podľa všetkého sa im to podarí. Streamovacia platforma už dnes obsahuje veľa filmov a seriálov, ktoré spadajú pod Disney, Pixar, Marvel alebo Fox. Nechýbajú ani výtvory zo sveta Star Wars, ktorý sa začína veľmi rýchlo rozširovať o nové projekty.

Určite je z čoho vyberať, ale to už necháme na vás. Na Slovensku bohužiaľ nie je služba Disney+ k dispozícii, ale to by sa malo do budúcna zmeniť. Za pol roka si však aj tak celosvetovo získali obrovskú fanúšikovskú základňu a od novembra je predplatiteľmi už viac ako 50 miliónov užívateľov.

Čo hovoríte na nový seriál Fury Files, ktorý si pre nás pripravilo štúdio Marvel? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -