Ešte pred tým ako zasvätili život MCU, sme si ich mohli všimnúť v žánri horor. Ktorí herci sa ocitli na zozname smrti?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Marvel herci v hororoch

Nie všetko začína tým, že nastúpite do nablýskanej limuzíny a užívate si bezstarostný život. Takýmto štýlom to samozrejme nezačalo ani u našich obľúbených hercoch, ktorí nás už nejaký ten čas tešia v úlohe Avengerov. Nové video, ktoré sa objavilo na YouTube nám ukáže smrť každého z nich. Ešte pred tým, ako zasvätili svoj život MCU, skúsili niečo úplne iné. Žáner horor bol v minulých rokoch veľmi zaujímavým lákadlom, takže sa niet čomu diviť.

Toto 6 minútové video určite stojí za pozretie a všetky tie epické momenty smrti si môžete vychutnať nižšie v článku. No ešte pred tým vám vypíšem „krátky“ zoznam hercov a daných filmov, v ktorých sme si mohli vychutnať ich utrpenie.

Ktorí herci sa ocitli na zozname?

Robert Downey Jr. (Iron Man) – Písal sa rok 1994 a tohto famózneho herca sme si mohli všimnúť vo filme Natural Born Killers. Brutálna poprava, ktorú mal na svedomí ďalší kvalitný herec, Woody Harrelson. Dali si poriadne do tela, musím uznať.

Vo filme Spider-Man: Homecoming ho možno uvidíme jeden z posledných krát
Zdroj: cbr.com

Mark Ruffalo (Hulk) – Dávno pred tým, ako sa jeho farba pleti zmenila na zelenú, dostal nožom do brucha a následne si jeho telo zobral démon. Príbeh ako z rozprávky. Stalo sa tak v roku 1994, vo filme Mirror Mirror 2: Raven Dance.

James Spader (Ultron) – Táto záporná postava určite stojí za zmienku. Na „temnej“ strane sa nachádzal ešte v roku 1994. V tom čase si zahral taktiež zápornú postavu v ikonickom filme Wolf. Život mu zobrala herečka Michelle Pfeiffer, ktorá mu to niekoľkonásobne napálila do hrudníka.

Josh Brolin (Cable/Thanos) – Ďalším na zozname je taktiež  záporná postava zo sveta MCU. Herca smrť dobehla ešte v roku 1997, kedy sme si ho mohli všimnúť vo filme Mimic.

Infinity War ako hlavný bod programu uvidíme opäť v Máji!
Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com

Samuel L. Jackson (Nick Fury) – Ako by tomu bolo, keby sa na zozname nenachádzala táto legenda strieborného plátna. Existuje vôbec nejaká snímka, kde by sa tento „motherfucker“ neukázal? Pravdepodobne nie, a preto sme ho mohli vidieť aj vo filme Deep Blue Moose, ktorý zažil svoju premiéru v roku 1999. Čo sa dá robiť, žralok sa aspoň poriadne najedol.

Scarlett Johansson (Black Widow) – Videli ste film Eight Legged Freaks? Podľa mňa určite áno, no v tom čase ste to ešte tak nevnímali. Priznám sa, ani ja. Ako môžeme vidieť v ukážke, vo filme si herečka mohla užiť súkromie s „krásnym“ pavúkom. Mňam.

Jeremy Renner (Hawkeye) – O 28 týždňov z roku 2007, pre mňa určite jeden z top filmov tohto žánru. Vidieť sme v ňom mohli aj nášho obľúbeného lukostrelca, ktorý sa zahral na ľudskú pochodeň. Určite nepríjemná smrť, no čo sa dá robiť. Vždy lepšie ako byť zjedený kopou nenásytných zombies.

Chris Evans (Captain America) – Ešte pred tým, ako dostal „kapitánsku pásku„, nosil sandále. Celé sa to odohralo v roku 2007, kedy sa herec objavil vo filme Sunshine. Východ slnka v tom síce nevidím, ale to vôbec nevadí. Smrť to musela byť dosť nepríjemná a o to predsa išlo. Au.

captain america; Zdroj: hdwallpapers.in
Zdroj: hdwallpapers.in

Chris Hemsworth (Thor) – Posledného pána na holenie vám určite nemusím predstavovať, taktiež ako samotný film. Chata v horách z roku 2012. Čo viac k tomu dodať? Ikonická scéna, kde si to hlavný protagonista namieri priamo za slobodou. Teda, aspoň si to myslel. Zastavila ho neviditeľná bariéra, ktorá mu „nečakane“ spôsobila fatálne následky. Pozerať sa na Thora ako padá do nekonečnej tmy? Prečo nie, aj nabudúce!

To by bolo z dnešnej prehliadky všetko a verím, že ste medzi vybranými hercami našli aj svojho obľúbenca. Ak by vás tento obsah zasiahol hlbšie, YouTube kanál Films Against Humanity sa už nevie dočkať. Nech sa páči.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -