Marvel predstavilo novinky o svojich hrách – medzi nimi aj dátum premiéry Midnight Suns a niekoľko nových hier

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Marvel hry novinky

Kto by nechcel byť superhrdinom? Našťastie, my na to nepotrebujeme sérum supervojaka, gamma žiarenie alebo magické kladivo. Stačia nám naše technológie, ovládané z pohodlia domova. Štúdio Marvel totiž predstavilo na tohtoročnom D23 Expe novinky aj v sekcii hry. Dostali sme niekoľko nových, ale aj nejaké aktualizácie už k dlhodobejšie známym hrám.

Marvel’s Midnight Suns

Hra Marvel’s Midnight Suns je v plánoch už dlhšie. Niet preto divu, že už dostala aj dátum vydania. Dočkáme sa jej ešte tento rok, konkrétne 2. decembra. Vtedy vyjde na PC, Xbox Series X|S a PlayStation 5. Na Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch vyjde neskôr, no tento dátum ešte nepoznáme. Midnight Suns taktiež dostala až dva trailery (ukážky). Prvú môžete vidieť vyššie.

Ide o tzv. gameplay trailer, a teda ukážku z hracieho prostredia. Druhé video nám zas oznámilo, že sa môžeme tešiť na 5 krátkych prequelových videí, ktoré nám ukážu to, ako sa zo štyroch hrdinov stali Midnight Suns. Konkrétne pôjde o Bladea, Nico Minoru, Magik a Ghost Ridera. Piate video bude o Lilith a o tom, ako sa z nej stala Mother of Demons. Prvé takéto video vyjde 31. októbra na YouTube kanáli štúdia.

MARVEL Strike Force

Trailer k tejto hre predstavil príchod novej postavy – Red Hulka. V novej ukážke si červená verzia obľúbeného hrdinu vybíja hnev na Abominationovi, keď v tom príde celá rodina Hulkovcov. Red Hulk ďalej bojuje, no následný výbuch ho odhodí až k nohám Apocalypsu. Red Hulk teda do hry MARVEL Strike Force príde 13. septembra a stane sa Jazdcom apokalypsy vojny.

MARVEL SNAP

Kartové hry dnes nepatria už iba na stôl, ale aj do online priestoru. Presviedča nás o tom aj hra MARVEL SNAP, ktorá vyjde 18. októbra na počítačoch a mobilných telefónoch. Stretneme sa v nej s kartami, ktoré budú niesť na sebe obľúbených superhrdinov a ich superschopnosti. Kartové súboje nám prináša aj nový trailer, ktorý je doplnený vtipnými poznámkami herečky Awkwafiny.

MARVEL World of Heroes

Milovali ste chytanie pokémonov v reálnom prostredí? V roku 2023 príde niečo podobné, avšak tentoraz sa stanete hrdinami priamo v reálnom svete. Pomocou mobilného zážitku AR v hre MARVEL World of Heroes si budete môcť vytvoriť vlastnú identitu superhrdiny a spojiť sa s obľúbenými postavami Marvelu v reálnom svete. V ukážke môžeme napríklad vidieť hráčov, ktorí získali sily Cyclopsa, Thora a Doctora Strangea.

Nepomenovaný projekt štúdií Marvel a Skydance New Media

Štyria hrdinovia. Dva svety. Jedna vojna. Táto hra nás vezme do druhej svetovej vojny, ktorú uvidíme z pohľadu štyroch postáv. Pôjde o Steva Rogersa (Captain America), Azuriho (dedo T’Challu), Gabriela Jonesa (americký vojak a člen Howling Commandos) a Nanali (vodkyňa špiónskej siete Wakandy). Pôjde síce o originálny príbeh a úplne nové dobrodružstvo, no bude samozrejme do veľkej miery inšpirovaný aj komiksami.

Na ktorú hru predstavenú na D23 Expo od štúdia Marvel, sa najviac tešíte?

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -