Nemý muž a teleportovací pes! Marvel a ich seriálový risk Inhumans v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Inhumans trailer je na svete! Veríte tomuto Marvelovskému pokusu?

Na začiatku to bol film, potom seriál. Teraz je to seriál v kinách. Aj takto nejak môžu dopadnúť projekty, keď robíte v Marvel a neustrážite si svoje seriálové vedenie. „Kašlať na to,“ povedal si prezident Marvelu, Kevin Feige. Keď nemôže mať z Inhumans film, to neznamená, že si ho v kine nevychutná. Zväčšil teda seriálu rozpočet a celému televíznemu štábu na chvíľu požičal IMAX kamery, nech sa pohrajú.

Možno si myslíte, že žartujem, no je to pravda. Jeden z najslávnejších tímov z komiksov od Marvel si budeme môcť vychutnať ako seriál v IMAX. Pôjde síce iba o prvú (prvé dve?) epizódu, no to by nikoho odradiť nemalo. Odradiť vás teraz môže už len trailer, ktorý dnes Marvel práve vydal. Pretože… zatiaľ to teda nejako úžasne nevyzerá. Ak nás chce Marvel dotiahnuť do IMAX sál, musia na traileroch pre tento seriál ešte poriadne zamakať, veď presvedčte sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1sYF1SXcWqQ]

Že čo ste to práve videli? Nuž, ani ja ako Marvel fanúšik som si neni vôbec istý. Priznám sa však, že o tomto tíme viem naozaj málo. Kráľovstvo na Mesiaci vedie Black Bolt, Inhuman, ktorý jedným slovom dokáže zničiť jedno celé mesto. Keďže by ale Inhumans mali ľuďom na Zemi vládnuť, Black Boltov brat Maximus sa pokúsi o zradu. No a predpokladám, že ďalej už to bude iba o teleportujúcom psovi Lockjawovi. Robím si už samozrejme srandu, prvý trailer aspoň teda mňa moc nenadchol. Nech je tam príbeh akýkoľvek, zatiaľ to vyzerá ako klasická show od CW. Na seriáli sa však stále pracuje, preto verím, že Marvel to nevzdáva a vie, čo robí! Nikto z nás sa predsa nechce pozerať na nevydarený Marvel pokus, na obrovskom IMAX plátne!

Aké sú vaše prvé pocity z traileru? Poznáte tento tím z komiksov? Veríte, že Marvel prinesie skvelý seriál s Inhumans? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -