Filmy

Bude Marvel pokračovať aj po Avengers 4? Neuveríte, koľko filmov už majú naplánovaných!

Marvel síce ešte neukončil svoj prvý veľký príbeh, no druhý už majú rozplánovaný!

Možno sa to zdá ako neuveriteľná budúcnosť, no Marvelovky tu s nami nebudú naveky. Momentálne najobľúbenejšia filmová séria totižto už čoskoro povie svoje zbohom. Ich príbeh s 22 filmami bude už čoskoro vyrozprávaný, a stane sa tak už v máji 2019. Práve vtedy si totižto mnohých Marvel hrdinov užijeme na plátne naozaj naposledy. Avengers 4 však bude okrem veľkolepého konca aj úžasný nový začiatok.

Prečo rovno vravíme o úžasnom začiatku? Nuž, Marvel nám pri včerajšom zverejnení ich fotiek k 10. výročiu prezradilo, že po Avengers 4 už majú naplánovaných ďalších 20 filmov! Presne tak, počujete dobre. Ak si to nejako spočítame, tak vlastne ďalších 10 rokov. Záležať bude, ako by ich chceli vydávať. Kedysi bola 1 marvelovka za rok, teraz môžu byť tri. O čom by ale filmy mali byť?

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Nuž, určite očakávajte trilógie nových postáv ako Spider-Man, Black Panther alebo Captain Marvel. Potvrdené zatiaľ máme pokračovanie Spider-Mana (ktorý sa vraj začne len pár minút po skončení Avengers 4) a Strážcov Galaxie. K ostatným filmom prezident štúdia Marvel, Kevin Feige, iba povedal, že sa budú snažiť aj naďalej vytvárať nové a odlišné príbehy, s naozaj mnohými, doteraz nevidenými, komiksovými postavami. My sa určite na túto budúcnosť tešíme. Už teraz nám je jasné, že štafetu mladého Downeyho preberá Holland so Spider-Manom. Sme teda naozaj zvedaví, či nových Avengerov potiahne rovnako dobre, ako Downey tých starých. Každopádne, ak si Marvel vytvorí na ďalších 20 filmov ďalšiu veľkú hrozbu ako Thanosa a Kamene Nekonečna, bude jasné, že vedia kam smerujú. No a teraz si ešte predstavte, keby sa Marvelu podarilo odkúpiť práva na X-Men a podobne. Tento svet by rázom získal inú posilu!

PS: Keďže správy vychádzajú rýchlo, zajtra vyjde oficiálny Infinity War trailer, ktorý Marvel oznámil takýmto krásnym videom!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3VbHg5fqBYw]

Tešíte sa na budúcnosť Marvelu? Ste radi, že nové postavy vymenia tie staré? Tešíte sa na veľkolepý koniec jednej etapy vo filmoch Avengers: Infinity War a Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár