Bude Marvel pokračovať aj po Avengers 4? Neuveríte, koľko filmov už majú naplánovaných!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvel síce ešte neukončil svoj prvý veľký príbeh, no druhý už majú rozplánovaný!

Možno sa to zdá ako neuveriteľná budúcnosť, no Marvelovky tu s nami nebudú naveky. Momentálne najobľúbenejšia filmová séria totižto už čoskoro povie svoje zbohom. Ich príbeh s 22 filmami bude už čoskoro vyrozprávaný, a stane sa tak už v máji 2019. Práve vtedy si totižto mnohých Marvel hrdinov užijeme na plátne naozaj naposledy. Avengers 4 však bude okrem veľkolepého konca aj úžasný nový začiatok.

Prečo rovno vravíme o úžasnom začiatku? Nuž, Marvel nám pri včerajšom zverejnení ich fotiek k 10. výročiu prezradilo, že po Avengers 4 už majú naplánovaných ďalších 20 filmov! Presne tak, počujete dobre. Ak si to nejako spočítame, tak vlastne ďalších 10 rokov. Záležať bude, ako by ich chceli vydávať. Kedysi bola 1 marvelovka za rok, teraz môžu byť tri. O čom by ale filmy mali byť?

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Nuž, určite očakávajte trilógie nových postáv ako Spider-Man, Black Panther alebo Captain Marvel. Potvrdené zatiaľ máme pokračovanie Spider-Mana (ktorý sa vraj začne len pár minút po skončení Avengers 4) a Strážcov Galaxie. K ostatným filmom prezident štúdia Marvel, Kevin Feige, iba povedal, že sa budú snažiť aj naďalej vytvárať nové a odlišné príbehy, s naozaj mnohými, doteraz nevidenými, komiksovými postavami. My sa určite na túto budúcnosť tešíme. Už teraz nám je jasné, že štafetu mladého Downeyho preberá Holland so Spider-Manom. Sme teda naozaj zvedaví, či nových Avengerov potiahne rovnako dobre, ako Downey tých starých. Každopádne, ak si Marvel vytvorí na ďalších 20 filmov ďalšiu veľkú hrozbu ako Thanosa a Kamene Nekonečna, bude jasné, že vedia kam smerujú. No a teraz si ešte predstavte, keby sa Marvelu podarilo odkúpiť práva na X-Men a podobne. Tento svet by rázom získal inú posilu!

PS: Keďže správy vychádzajú rýchlo, zajtra vyjde oficiálny Infinity War trailer, ktorý Marvel oznámil takýmto krásnym videom!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3VbHg5fqBYw]

Tešíte sa na budúcnosť Marvelu? Ste radi, že nové postavy vymenia tie staré? Tešíte sa na veľkolepý koniec jednej etapy vo filmoch Avengers: Infinity War a Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -