Potitulková scéna z tretieho Deadpoola nám odpáli mozgy. Marvel chystá bombastické odhalenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Potitulková scéna z Deadpool & Wolverine

Návrat drzého hláškujúceho hrdinu v červenom kostýme je naozaj blízko. Nadšenie je to o väčšie, že spoločne s ním sa vráti aj milovaný mutant s pazúrmi. Film nás svojimi trailermi aj popismi navnaďuje na veľkolepú udalosť, tou však nebude zrejme len samotná snímka. Potitulková scéna z Deadpool & Wolverine nám má odpáliť hlavy, ako sa bez spoilerov dozvedáme.

Krátko po zverejnení nového traileru koncom apríla pridal na sociálnu sieť X (Twitter) príspevok užívateľ s nickom MyTimeToShineHello. Je známy ako zdroj zákulisných informácií, ktorý sa už opakovane nemýlil o veľkých správach ešte pred vydaniami filmov. Tentokrát hovoril o scéne v treťom Deadpoolovi, ktorú uvidíme po titulkoch.

Neverí, že sa to Marvelu podarilo utajiť

Insider nechce zverejňovať žiadne spoilery, aby nám nepokazil zážitok, hovorí však, že potitulková scéna nás šokuje. Neverí, že sa to Marvelu darilo až doteraz utajiť. Informácia by sa možno dala brať s veľkou rezervou alebo iba ako prázdne lákanie na nový film. Neskôr však pridal svoj komentár aj jeden z tvorcov filmu, Rob Liefeld, ktorý hovorí, že MTTSH rozhodne neklame.

Dalo by sa očakávať, že film prinesie veľkú bombu na záver. Dlho sa predsa hovorí o tom, že práve príchod Deadpoola do MCU pripraví pôdu pre X-Menov alebo piatych Avengerov (či Secret Wars). Otázne teraz je, či nás nečaká ešte niečo oveľa väčšie. Zrejme si budeme musieť počkať až na premiéru filmu 25. júla.

deadpool wolverine portál
Zdroj: Youtube / Marvel Entertaiment

Informáciu potvrdzuje aj jeden z tvorcov, pridáva synopsu

Hlavným hrdinom Deadpool & Wolverine je Wade Wilson, ktorého samozrejme znovu stvárňuje Ryan Reynolds. Štúdio pridalo aj novú komickú synopsu, v ktorej hovorí, že Wade zažíval neúspechy v osobnom živote, a tak sa rozhodol prestať byť Deadpoolom a stal sa predavačom ojazdených áut.

Lenže keď je jeho rodina, priatelia a celý svet v ohrození, opäť berie svoje katany a odchádza z penzie. K tomu naverbuje nie príliš ochotného Wolverina (Hugh Jackman), aby bojovali nielen za prežitie, ale koniec koncov aby obhájili svoju česť.

Čo si myslíte, že bude osbahovať potitulková scéna filmu Deadool & Wolverine? Privítame tam podľa vás X-Menov alebo sa do Avengerov vráti niekto z predošlých postáv? Dajte nám vedieť v komentároch vaše názory. 

Zdroje: cbr.com; Twitter / MyTimeToShineHello

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -