Bojujte po boku Avengerov vo VR hre Marvelu od firmy Oculus! Čo máme od Marvel Powers United VR čakať?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Jedno je širokej verejnosti už dlho známe. S pokračujúcou dominanciou na poli filmových tržieb a mnohých seriálov je bezpečné povedať, že štúdio Marvel stojí na vrchole súčasnej pop-kultúry. K nedávno predstaveným projektom z produkcie Netflixu sa po novom pridávajú aj počítačové hry založené na postavách Marvelu. A práve z tejto oblasti si pre nás gigantická firma prichystala prekvapenie. Medzi mnoho veľkých oznámení z konvencie D23 Expo sa pridáva prvá Marvel hra vo virtuálnej realite! A práve na nej sa nebude podieľať nikto iný, ako priekopnícka firma Oculus.

Jedna z málo oblastí zábavnej pop-kultúry, v ktorej Marvel zatiaľ nevyniká, je VR. Ide o obzvlášť prekvapujúci fakt, keďže virtuálna realita je momentálne na vzostupe, a ktorá veľká firma by si nepriala ukrojiť čo najväčší kus čerstvého koláča. Štúdio sa však konečne zamyslelo. Došlo im, že pre fanúšikov môže byť čiastočný vstup do univerza Marvelu snom. Predsa len, kto by nechcel pred nudným a vyčerpávajúcim dňom uniknúť v podobe prevtelenia sa do Spider-Mana, či porozbíjať nejaké domy v koži Hulka?

Announcement trailer z D23:

Marvel Powers United VR

Je to teda oficiálne. Jedna z najväčších konvencií D23 v histórii nám opäť ponúka vzrušujúce novinky. Už onedlho sa totiž budeme môcť plne ponoriť do sveta interakcií s komiksovými hrdinami i záporákmi Marvelu. To všetko nám pomocou Oculus Rift poskytne hra Marvel Powers United VR, ktorá bude založená na koncepte co-op multiplayeru.

V hre si budú môcť až štyria hráči súčasne vybrať z vyše dvanástich postáv Marvel univerza a spolu bojovať proti najrôznejším nepriateľom. Popri plnení misií nebude chýbať súťaživosť v podobe snahy nazbierať čo najväčšie skóre a misiu splniť čo najviac precízne. Dátum vydania hry je stanovený na rok 2018. Lepší pohľad na hru nám bude k dispozícii na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu, kde bude skorá verzia hry prístupná účastníkom konvencie. Potom už nebude ťažké od ľudí zistiť kvalitu hry.

marvel powers united vr
Zdroj: o.aolcdn.com

Čo vravíte na hru Marvel Powers United VR? Zatiaľ sú stopercentne potvrdené postavy Hulk, Captain Marvel, Rocket Racoon, Ronan a Lockjaw.

ZDROJOCULUS

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -