NETFLIXOstatné

Bojujte po boku Avengerov vo VR hre Marvelu od firmy Oculus! Čo máme od Marvel Powers United VR čakať?

Jedno je širokej verejnosti už dlho známe. S pokračujúcou dominanciou na poli filmových tržieb a mnohých seriálov je bezpečné povedať, že štúdio Marvel stojí na vrchole súčasnej pop-kultúry. K nedávno predstaveným projektom z produkcie Netflixu sa po novom pridávajú aj počítačové hry založené na postavách Marvelu. A práve z tejto oblasti si pre nás gigantická firma prichystala prekvapenie. Medzi mnoho veľkých oznámení z konvencie D23 Expo sa pridáva prvá Marvel hra vo virtuálnej realite! A práve na nej sa nebude podieľať nikto iný, ako priekopnícka firma Oculus.

Jedna z málo oblastí zábavnej pop-kultúry, v ktorej Marvel zatiaľ nevyniká, je VR. Ide o obzvlášť prekvapujúci fakt, keďže virtuálna realita je momentálne na vzostupe, a ktorá veľká firma by si nepriala ukrojiť čo najväčší kus čerstvého koláča. Štúdio sa však konečne zamyslelo. Došlo im, že pre fanúšikov môže byť čiastočný vstup do univerza Marvelu snom. Predsa len, kto by nechcel pred nudným a vyčerpávajúcim dňom uniknúť v podobe prevtelenia sa do Spider-Mana, či porozbíjať nejaké domy v koži Hulka?

Announcement trailer z D23:

Marvel Powers United VR

Je to teda oficiálne. Jedna z najväčších konvencií D23 v histórii nám opäť ponúka vzrušujúce novinky. Už onedlho sa totiž budeme môcť plne ponoriť do sveta interakcií s komiksovými hrdinami i záporákmi Marvelu. To všetko nám pomocou Oculus Rift poskytne hra Marvel Powers United VR, ktorá bude založená na koncepte co-op multiplayeru.

V hre si budú môcť až štyria hráči súčasne vybrať z vyše dvanástich postáv Marvel univerza a spolu bojovať proti najrôznejším nepriateľom. Popri plnení misií nebude chýbať súťaživosť v podobe snahy nazbierať čo najväčšie skóre a misiu splniť čo najviac precízne. Dátum vydania hry je stanovený na rok 2018. Lepší pohľad na hru nám bude k dispozícii na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu, kde bude skorá verzia hry prístupná účastníkom konvencie. Potom už nebude ťažké od ľudí zistiť kvalitu hry.

marvel powers united vr

Zdroj: o.aolcdn.com

Čo vravíte na hru Marvel Powers United VR? Zatiaľ sú stopercentne potvrdené postavy Hulk, Captain Marvel, Rocket Racoon, Ronan a Lockjaw.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  NETFLIX

  Aký bol vôbec prvý film a seriál z dielne streamovacej služby Netflix?

  NETFLIX

  Táto nová aplikácia vám umožní pozerať Netflix s kamarátmi aj z pohodlia domova

  NETFLIX

  Netflix v marci 2020: seriál Castlevania a iné filmové novinky

  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Pridaj komentár