NETFLIXSeriályTrailery

Ďalšia seriálová novinka od Marvel, Runaways sa predstavuje v prvom traileri! Má Marvel TV ešte čo ponúknuť?

Runaways, nový seriálový prídavok do MCU!

Tak, máme tu ďalšiu seriálovú novinku od Marvel. Tento rok prišli Inhumans, dostali sme ukážku na Cloak & Dagger, videli sme Defenders a trailer na Punishera, no a teraz prichádza rad na najriskantnejší projekt, Runaways. Ten sa nebude vysielať na Abc, ani na Netflixe, ale na Hulu. Spolu so zmenou stanice však prichádza aj zmena štýlu, no a predstavte si, zatiaľ to funguje.

Toto bol seriál, na ktorý som sa absolútne netešil. V podstate ma vôbec nezaujímal. Zase tínedžerská blbosť, capneme na to logo Marvel a máme sledovanosť. Po prvej ukážke som však príjemne prekvapený. Runaways majú totižto naozaj bohatú komiksovú históriu, na ktorú už v prvom traileri Marvel nezabudol. Čo sa stane, keď skupina tínedžerov zistí, že ich rodičia asi nebudú práve najlepší ľudia na svete?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jwgUGF_pqMk]

Inhumans sa teda nemôžu pýšiť úspechom, Defenders si išli dobre až kým nešli, pri Cloak & Dagger si stále nie som istý, Punisher vyzerá famózne, no a Runaways majú zatiaľ odo mňa palec hore. Jediný problém? Trošku menej toho tínedžerského “vibu” by neuškodilo, no zatiaľ super. Určite to vyzerá lepšie ako konkurenční Gifted, ktorí nepriniesli absolútne nič nové v žánri, a iba ukazujú nezaujímavých tínedžerov proti svetu. Avšak, Gifted si kritici zamilovali (i keď jasné, že viac ako jednu epizódu si už nepozrú) takže snáď si Runaways udržia svoju latku (ak ju niekam nasadia pochopiteľne). Uvidíme teda, na začiatok dňa prišlo celkom pekné prekvapenie, Runaways si dávam do pozornosti. No a aby sme spomenuli skutočných kritikov pri tomto, komiksoví fanúšici sú zatiaľ nadšení!

Zaujal vás nový Marvel seriál? Myslíte, že má takýto komiksový príbeh možnosť uspieť? Čo zatiaľ vravíte na ostatné Marvel TV pokusy? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

  Seriály

  Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Pridaj komentár