Štúdio Marvel si pre nás pripravilo nový dokumentárny seriál ASSEMBLED spoza kamier

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dokumentárny seriál ASSEMBLED

Štúdio Marvel si povedalo, že rok 2021 bude ich rok. Okrem množstva filmov a seriálov, ktoré si pre nás pripravujú, nás vždy vedia prekvapiť aj nejakou novou informáciou alebo v tomto prípade aj dokumentárnou sériou ASSEMBLED. Tá nám má ukázať, ako sa tvorili nové MCU projekty. Prvým v tejto sérii bude ASSEMBLED: The Making of WandaVision, ktorý sa zameria na práve vychádzajúci seriál.

Reč je o seriáli WandaVision, ktorého sedem častí máme už za sebou a jednoznačne ide o úspešný začiatok tohto roka pre štúdio Marvel. Seriál patrí momentálne medzi najobľúbenejšie a podporuje to aj to, že jeho tajomnosť dáva veľa priestoru na populárne fanúšikovské teórie. A to, ako to vyzeralo na natáčaní tohto seriálu, sa dozvieme v novom dokumente.

trailer wandavision
Zdroj: collider.com

ASSEMBLED: The Making of WandaVision

Nový dokumentárny seriál nás vtiahne za kamery a my sa budeme môcť pozrieť na to, ako seriál WandaVision vznikol. Budeme sa môcť pozrieť na prvotné koncepty a nápady, no kreatívny tím nám prezradí aj to, prečo používali v seriáli prvky klasických sitkomov. Tešiť sa môžeme samozrejme aj na prihováranie sa hercov Paula Bettanyho (Vision) a Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff).

Samozrejme, prihovárať sa nám okrem kreatívneho tímu a hercov, ktorí hrajú hlavné postavy, budú aj ostatní herci, ktorí hrali skôr vedľajšie postavy. Tešiť sa môžeme na hercov Randalla Parka (Jimmy Woo) a Kat Dennings (Darcy Lewis), ktorých sme v MCU videli v projektoch ako Ant-Man a Wasp alebo Thor, no v seriáli majú oveľa viac priestoru.

WandaVision dojmy
Darcy Lewis, Monica Rambeau a Jimmy Woo; Zdroj: screenrant.com

Okrem týchto starých známych hercov sa nám prihovoria aj nováčikovia. Pôjde napríklad o Teyonah Parris, ktorá si zahrala dospelú Monicu Rambeau. Tá pracuje pre organizáciu S.W.O.R.D., ktorú založila jej mama. Pôjde taktiež aj o Kathryn Hahn, ktorá si v seriáli zahrala obľubenú a hlučnú susedku Agnes, okolo ktorej sa vytvorilo mnoho rôznych fanúšikovských teórií.

Po WandaVision sa budeme môcť tešiť aj na zákulisné zábery zo seriálov Loki a The Falcon and the Winter Soldier. Po nejakom čase by sme sa vraj mohli dočkať aj zákulisia filmu Black Widow a seriálu Hawkeye. ASSEMBLED: The Making of WandaVision je ale prvé z tejto dokumentárnej série a premiéru má naplánovanú na 12. marca, teda až po ukončení seriálu WandaVision.

Pozriete si tento dokument, ktorý nám odhalí zákulisie seriálu WandaVision? Podeľte sa o svoj názor s nami v komentároch!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -