Marvel seriál Falcon & Winter Soldier prichádza s veľkými novinkami! Čo o ňom vieme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ak niekto v súčasnosti „ovláda“ svet filmov, je to práve Disney. Táto spoločnosť totižto vlastní väčšinu veľkých sérií a práv na tie najznámejšie príbehy či postavy. Najviac hodnotným gigantom pod ich vlastníctvom je Marvel, ktorý s 22 filmami ovládol trh. Robiť rekordné tržby v kinách však nie je ich jediným cieľom. Pripravovaný Marvel seriál The Falcon And The Winter Soldier sa totižto onedlho pokúsi dobyť aj svet televízie! Kedy si ho pozrieme a čo o ňom zatiaľ vieme?

Mohlo by vás zaujímať: Cena Disney+ odhalená!

marvel seriál Falcon & Winter Soldier
Zdroj: slashfilm.com

Pripravovaný Marvel seriál sa nám odhaľuje!

Už dlhšie vieme, že sa môžeme tešiť na viacero seriálov z Marvel Cinematic Universe. Tie by mali mať kvalitu filmov, pričom sa v nich objavia predstavitelia, na ktorých sme zvyknutí. Šepká sa už o príbehoch, ktoré sa zamerajú na Lokiho či Wandu a Visiona, no najbližšie z nich sa nadchádza The Falcon And The Winter Soldier. Ako už napovedá samotný názov, v seriáli uvidíme práve tieto dve postavy. To však ani zďaleka nie je všetko, čo vieme.

Mike Fleming z portálu Deadline napovedá, že „seriál bude súvisieť s tým, ako Falcon prevzal štít od Captaina Americu na konci Avengers: Endgame.“ Ide o nepotvrdenú informáciu z jeho zdroja, keďže štúdio ju odmietlo komentovať, no osobne by som sa nedivil, keby to tak naozaj bolo. Bude práve toto príležitosť, vďaka ktorej znova uvidíme Stevea Rogersa?

captain america v mcu falcon
Zdroj: 2ndqq.tistory.com, picarouno.com

Deadline ďalej potešuje bližšími informáciami o seriáli. Dozvedeli sme sa, že o réžiu sa postará Kari Skogland. Ide o naozaj skvelý výber, keďže so seriálovou produkciou už má bohaté skúsenosti. Natáčala už rôzne epizódy pre programy ako Vikingovia, House of Cards, Sons of Liberty či Príbeh služobníčky, preto sme presvedčení, že nás nesklame.

Dátum vydania a obsadenie

Anthony Mackie (Falcon/Captain America) a Sebastian Stan (Winter Soldier) sa na našich obrazovkách ukážu už budúce leto. Prvý Marvel seriál by sme si tak mali pozrieť o niečo cez rok, keďže dátum vydania je momentálne stanovený na august 2020. Tešiť sa môžeme na 6 častí. Na scenári pre ne už teraz pracuje Malcolm Spellman, ktorý sa zároveň stal showrunnerom, ktorý bude mať na starosti hlavné kreatívne rozhodnutia.

Zdroj: slashfilm.com

Vzrušujúcou novinkou je aj ohlásenie nových členov hereckého obsadenia. Tými by sa podľa všetkého mali stať Daniel Bruhl a Emily VanCamp. Toto rozhodnutie opäť naznačuje, že príbeh seriálu sa zameria práve na „dedičstvo“ Stevea Rogersa.

Helmut Zemo (Daniel Bruhl) vo filme Captain America: Civil War poštval proti sebe Capa a Iron Mana, čo ovplyvnilo budúcnosť Avengerov. Taktiež zapríčinil smrť otca Black Panthera a ovládal Winter Soldiera, čo bude určite dôležitou časťou seriálu.

Sharon Carter (Emily CanCamp) je pra neter legendárnej agenty a zakladateľky S.H.I.E.L.D.-u Peggy Carter. Mala blízky vzťah so Steveom Rogersom, ktorému pomáhala, keď sa rozhodol ochrániť Buckyho pred vládou.

Mohlo by vás zaujímať: Majú Captain America a Peggy Carter deti?

helmut zemo sharon carter
Zdroj: cbr.com, denofgeek.com

Zatiaľ neviem, o čom presne seriál bude, no veľmi sa tešíme! A čo vy? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: deadline.com, imdb.com, mcu.fandom.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -