Marvel seriál Moon Knight obsadil svoju hlavnú hviezdu. Keanu Reeves ňou bohužiaľ nie je

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel seriál Moon Knight obsadil hlavnú postavu

Vyzerá to tak, že štúdio Marvel Studios sa v poslednom čase zameralo na hľadanie toho správneho hereckého obsadenia pre svoje seriály, ktoré budú vysielané na streamovacej službe Disney+. Predsa iba nedávno obsadili herečku Tatianu Maslany ako hlavnú predstaviteľku seriálu She-Hulk. Svoju hlavnú hviezdu si dokonca našiel aj seriál Ms. Marvel, ktorý bude viesť mladá Kanaďanka Iman Vellani.

To znamená, že Moon Knight ostal ako posledný bez oznámeného obsadenia. S postavou Marca Spectora a.k.a. Moon Knighta bolo spájaných mnoho hereckých mien vrátane Daniela Radcliffa, Olivera Jackson-Cohena a v prvom rade Keanu Reevesa, ktorý bol obľúbenou voľbou fanúšikov. No najnovšie správy hovoria, že túto rolu dostane iný prvotriedny herec.

zdroj: marvel.com

Server Deadline informoval o tom, že Oscar Isaac je vo finálnom jednaní o rolu Marca Spectora. Žiadne bližšie detaily sme sa nedozvedeli, no štúdio pre projekt aktívne hľadá režiséra. Scenáristom aj naďalej ostáva Jeremy Slater (The Umbrella Academy). Ale späť k úžasnému Oscarovi Isaacovi.

Poznať ho môžete napríklad z novej Star Wars trilógie alebo akčnej pecky od Netflixu Triple Frontier. Jednu úlohu už dokonca stvárnil aj pod hlavičkou Marvelu, presnejšie hlavného záporáka Apocalypsa vo filme X-Men: Apocalypse. A už budúci rok ho uvidíme ako vojvodu Leta Atreidesa v Dune od režiséra Denisa Villeneuve. Jeho obsadenie do Marvel Cinematic Universe tak bolo len otázkou času.

Oscar Isaac
Zdroj: hdqwalls.com

Kto je to Marc Spector?

Moon Knight, vlastným menom Marc Spector sa narodil v USA. Vyštudoval archeológiu a cestoval po celom svete. Mnohými objavmi nadobudol bohatstvo a stal sa z neho milionár. Neskôr sa prihlásil k armáde USA a bojoval v mnohých bojoch na Blízkom východe. Vycvičili ho v bojochnavigáciipilotovanívýbušninách a mnohom ďalšom. Po rokoch v armáde sa však znovu vrátil k archeológii.

Pri jedných vykopávkach v Egypte ho však napadol muž menom Bushman, ktorý bol jeden z jeho spoluvojakov v rote, ale boli odvekí rivali. Bushman Marca zranil a skoro mu spôsobil smrť, keby sa Marc neprepadol do podzemnej šachty. Tu sa zrútil pred oltár egyptského boha noci a mesiaca Konshu. Do Marca vstúpila jeho moc, čím sa mu uzdravili zranenia. Marc sa vrátil do New Yorku a prijal novú identitu. Identitu Moon Knighta.

Moon Knight
Zdroj: star2.com

Ako Moon Knight mal Marc superschopnosti. V noci mu narástla sila do obrovských rozmerov. Čím je mesiac väčší, tým je väčšia aj sila Moon Knighta. Tiež má v noci schopnosť vidieť infračervené žiarenia, má nočné videnie a takisto má schopnosť vidieť auru. Moon Knight sa ale stále radšej spolieha na svoje zbrane a esá v rukáve, než na jeho superschopnosti. Moon Knight je vynikajúci bojovník.

V boji používa rôzne zbrane ako napr. bumerangreťaz s hákom a rôzne zbrane zo starého Egypta. Moon Knight na transport používa vrtuľník, ktorý volá Moon-Copter. Moon Knight má plášť, ktorý môže používať ako padák, alebo klzák, takže na svojich nepriateľov sa spúšťa zhora. Je celý v bielom preto, aby ho jeho nepriatelia videli a báli sa ho. Moon Knight je jeden z tých superhrdinov, ktorí sú drsní a zločincov trestá tak, ako sa patrí.

Čo hovoríte na to, že Marvel seriál Moon Knight je neuveriteľne blízko k obsadeniu Oscara Isaaca do hlavnej úlohy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -