Marvel seriál Moon Knight obsadil svoju hlavnú hviezdu. Keanu Reeves ňou bohužiaľ nie je

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel seriál Moon Knight obsadil hlavnú postavu

Vyzerá to tak, že štúdio Marvel Studios sa v poslednom čase zameralo na hľadanie toho správneho hereckého obsadenia pre svoje seriály, ktoré budú vysielané na streamovacej službe Disney+. Predsa iba nedávno obsadili herečku Tatianu Maslany ako hlavnú predstaviteľku seriálu She-Hulk. Svoju hlavnú hviezdu si dokonca našiel aj seriál Ms. Marvel, ktorý bude viesť mladá Kanaďanka Iman Vellani.

To znamená, že Moon Knight ostal ako posledný bez oznámeného obsadenia. S postavou Marca Spectora a.k.a. Moon Knighta bolo spájaných mnoho hereckých mien vrátane Daniela Radcliffa, Olivera Jackson-Cohena a v prvom rade Keanu Reevesa, ktorý bol obľúbenou voľbou fanúšikov. No najnovšie správy hovoria, že túto rolu dostane iný prvotriedny herec.

zdroj: marvel.com

Server Deadline informoval o tom, že Oscar Isaac je vo finálnom jednaní o rolu Marca Spectora. Žiadne bližšie detaily sme sa nedozvedeli, no štúdio pre projekt aktívne hľadá režiséra. Scenáristom aj naďalej ostáva Jeremy Slater (The Umbrella Academy). Ale späť k úžasnému Oscarovi Isaacovi.

Poznať ho môžete napríklad z novej Star Wars trilógie alebo akčnej pecky od Netflixu Triple Frontier. Jednu úlohu už dokonca stvárnil aj pod hlavičkou Marvelu, presnejšie hlavného záporáka Apocalypsa vo filme X-Men: Apocalypse. A už budúci rok ho uvidíme ako vojvodu Leta Atreidesa v Dune od režiséra Denisa Villeneuve. Jeho obsadenie do Marvel Cinematic Universe tak bolo len otázkou času.

Oscar Isaac
Zdroj: hdqwalls.com

Kto je to Marc Spector?

Moon Knight, vlastným menom Marc Spector sa narodil v USA. Vyštudoval archeológiu a cestoval po celom svete. Mnohými objavmi nadobudol bohatstvo a stal sa z neho milionár. Neskôr sa prihlásil k armáde USA a bojoval v mnohých bojoch na Blízkom východe. Vycvičili ho v bojochnavigáciipilotovanívýbušninách a mnohom ďalšom. Po rokoch v armáde sa však znovu vrátil k archeológii.

Pri jedných vykopávkach v Egypte ho však napadol muž menom Bushman, ktorý bol jeden z jeho spoluvojakov v rote, ale boli odvekí rivali. Bushman Marca zranil a skoro mu spôsobil smrť, keby sa Marc neprepadol do podzemnej šachty. Tu sa zrútil pred oltár egyptského boha noci a mesiaca Konshu. Do Marca vstúpila jeho moc, čím sa mu uzdravili zranenia. Marc sa vrátil do New Yorku a prijal novú identitu. Identitu Moon Knighta.

Moon Knight
Zdroj: star2.com

Ako Moon Knight mal Marc superschopnosti. V noci mu narástla sila do obrovských rozmerov. Čím je mesiac väčší, tým je väčšia aj sila Moon Knighta. Tiež má v noci schopnosť vidieť infračervené žiarenia, má nočné videnie a takisto má schopnosť vidieť auru. Moon Knight sa ale stále radšej spolieha na svoje zbrane a esá v rukáve, než na jeho superschopnosti. Moon Knight je vynikajúci bojovník.

V boji používa rôzne zbrane ako napr. bumerangreťaz s hákom a rôzne zbrane zo starého Egypta. Moon Knight na transport používa vrtuľník, ktorý volá Moon-Copter. Moon Knight má plášť, ktorý môže používať ako padák, alebo klzák, takže na svojich nepriateľov sa spúšťa zhora. Je celý v bielom preto, aby ho jeho nepriatelia videli a báli sa ho. Moon Knight je jeden z tých superhrdinov, ktorí sú drsní a zločincov trestá tak, ako sa patrí.

Čo hovoríte na to, že Marvel seriál Moon Knight je neuveriteľne blízko k obsadeniu Oscara Isaaca do hlavnej úlohy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah