Marvel šokuje novým Avengers filmom. Veľkolepá udalosť vráti späť desiatky milovaných hrdinov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Režisér pre film Avengers 5 s veľkými novinkami

Fanúšikovia Marvel filmov môžu dávať chladiť šampanské. Portál Deadline prináša obrovské prekvapenie ohľadom ďalej veľkej superhrdinskej tímovky. Podľa ich správy sa našiel režisér pre film Avengers 5, spolu s ním prichádza šokujúca informácia. Vo filme by sme mali vidieť viac ako 60 postáv spomedzi známych hrdinov.

Film je momentálne označovaný iba s číslovkou 5, pretože predošlý názov Kang Dynasty už nie je aktuálny. S novým veľkým záporákom sa nepočíta, jeho herecký predstaviteľ Jonathan Majors totiž  čelí závažným obvineniam. V tomto prípade sa štúdio rozhodlo ísť namiesto preobsadenia zmenou príbehu. Scenáristom je Michael Waldron.

marvel kang jonathan majors
Zdroj: Marvel Studios / redakcia

MCU chce spasiť v lete, teraz dostáva ďalšiu možnosť

Waldronov skript sa teraz podľa správy dostal do rúk režisérovi Shawnovi Levymu. Poznať ho môžeme ako tvorcu filmov Noc v múzeu, Free Guy či The Adam Project. Najdôležitejšie však je, že na budúci mesiac priniesie snímku Deadpool & Wolverine, ktorá bude jediným MCU projektom za tento rok. A podľa zárobkov z predpredaja to už teraz vyzerá, že naozaj pôjde o spásu pre tento filmový vesmír.

Treba brať do úvahy, že pozícia mu bola ponúknutá už počas marca (ako informoval The Hollywood Reporter). Vtedy ale Kevina Feigeho, šéfa Marvelu, odmietol s argumentom, že má priliš veľa práce ako jeden z režisérov a producentov poslednej série Stranger Things. Zároveň sa vedelo, že pripravuje Star Wars film, ohľadom neho však zostalo ticho. Je teda možné, že s ubúdajúcimi povinnosťami prijal ďalšiu marvelovku.

Až 60 postáv, produkcia väčšia ako pri Endgame

Štúdio podľa všetkého pilne pracuje, aby sa mohlo nakrúcanie rozbehnúť počas budúceho roka. Chcú dodržať naplánovanú premiéru stanovenú na 1. mája 2026. Má ísť o ich najväčšiu produkciu doteraz, čo po veľkofilmoch, ktorými boli Vojna nekonečna a Endgame naozaj o niečom svedčí. Spolu s tým, že sa pravdepodobne odhalil režisér pre Avengers 5 prichádza aj ďalšia správa.

Zdroje blízke projektu uvádzajú, že by si malo rolu zopakovať až 60 známych hrdinov. Medzi nimi nájdeme mená ako Mark Ruffalo (Hulk), Chris Hemsworth (Thor) a Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Tom Hiddleston (Loki), Simu Liu (Shang-Chi) či Karen Gillan (Nebula). Či pôjde len o menšie ukážky sily podobne ako v štvrtom filme z roku 2019 alebo väčšie súčasti novo sformovaného tímu ešte zatiaľ nie je známe.

Čo hovoríte na to, že by sme mali v ďalších Avengeroch vidieť také ohormné množstvo postáv? Páčilo by sa vám ak by sa Lewy naozaj stal režisérom? Tešíte sa na jeho Deadpoola? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -