Filmy

Marvel vymazal Spider-Mana z filmu Venom! Mali proti sebe bojovať?

Aktuálne to vyzerá tak, že celá situácia so Spider-Manom je navždy spečatená. Plnú kontrolu nad jeho sólovými filmami má opäť štúdio Sony, takže sa môže rozlúčiť s Marvel Cinematic Universe. Na druhú stranu bude mať neobmedzený prístup ku všetkým postavám z pavúčieho sveta. Sony si predsa vytvára svoje vlastné univerzum, ktorého súčasťou je zatiaľ iba film Venom (2018).

Ten možno nezozbieral zrovna tie najlepšie hodnotenia od kritikov, no stal sa obrovským finančným hitom. Celosvetovo si zarobil neuveriteľných 856,1 miliónov amerických dolárov, čo mu ihneď zaručilo pokračovanie. O to sa postará herec a režisér Andy Serkis, ktorý má na svojom režijnom konte filmy Nádych pre lásku a Mowgli: Legend of the Jungle.

Venom

Zdroj: hdqwalls.com; spidermandiy.com

Marvel vymazal Spider-Mana z filmu Venom

Vráťme sa však späť ku prvému filmu, ktorý až doteraz skrýval jedno nemalé tajomstvo. Ešte počas produkcie sa šírili rôzne teórie a fámy o tom, že súčasťou hereckého obsadenia je aj Tom Holland. Potom sa však film dostal do kín a my sme zistili, že Spider-Man ani zďaleka nebol jeho súčasťou.

Teraz sa to samozrejme môže zmeniť, keďže Spidey už nie je súčasťou MCU. Podľa najnovších informácií herec Tom Holland ale naozaj natočil scénu pre film Venom. Dozvedeli sme sa to počas epizódy šou Collider Live, v ktorej sa ohľadom toho vyjadril Jay Washington.

“Poviem vám pravdu: Tom Holland natočil scénu pre film Venom… Marvel potom uvidel film a povedal ‘Vystrihnite ho. Vymažte tú scénu.‘ Peter Parker bol vo filme Venom, nie Spider-Man.”

Vyzerá to tak, že sa všetky chýry a fámy naozaj naplnili. Tom Holland naozaj natočil cameo pre film Venom, v ktorom síce nevystupoval ako Spider-Man, ale ako Peter Parker. Vystrihnutie tejto scény je podľa jeho slov výsledkom požiadavky zo strany Marvelu, takže Sony možno plánovalo nejaké prepojenie. Nuž, to sa už teraz nedozvieme. Prepojiť môžu maximálne Spider-Mana a Venoma vo vlastnom svete mimo Marvel Cinematic Universe.

Myslíte si, že Sony spočiatku plánovalo zahrnúť Venoma aj do MCU? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  Filmy

  Režisér nového dokumentárneho filmu spomína, ako Attila Végh pochyboval pred zápasom storočia

  Filmy

  John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

  Filmy

  Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

  Pridaj komentár