Stále je nažive! Ktorý Marvel zloduch sa vráti v budúcnosti MCU?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Stav najväčšieho a najobľúbenejšieho filmového vesmíru je aktuálne šialený. Po nedávnom ohlásení 4. fázy MCU na Comic-Cone v San Diegu, s ktorým nás potešil šéf štúdia Kevin Feige, neriešime nič iné ako budúcnosť. V tomto chaose však zabúdame na veľkú časť predchádzajúcich príbehov, ktoré sme videli hlavne v sólovkách. Ako do toho konkrétne zapadá tento Marvel zloduch? Vráti sa v budúcich filmoch? Toto nám prezradila jeho predstaviteľka!

4. fáza mcu marvel
Zdroj: wearemoviegeeks.com

Vráti sa niekedy tento Marvel zloduch?

V budúcnosti MCU sa určite máme na čo tešiť. Príde totižto nielen mnoho nových superhrdinov, ale aj kopa zaujímavých záporákov, ktorých sa už nevieme dočkať. Ešte stále tu však sú nedoriešené vzťahy medzi postavami a staršími zloduchmi. Žiaľ, tých, ktorí súvisia so Spider-Manom, je naozaj veľa, no nateraz ich budeme musieť posunúť bokom. Ak sa Peter Parker nevráti do MCU, je pravdepodobné, že takého Vulturea, Mysteria či J. Jonah Jamesona už neuvidíme.

Uvidíme však niekoho, koho sme taktiež spoznali v sólovke jedného z hrdinov. Tento má dokonca tiež súvislosť s hmyzom. Reč je o Scottovi Langovi (Paul Rudd), ktorý v júli 2018 prišiel so svojím druhým filmom menom Ant-Man a Wasp.

V pokračovaní Ant-Mana sa nám predstavila zaujímavá postava Ghost, aka Ava Starr, ktorú v príbehu stvárnila herečka Hannah John-Kamen. Jej charakter je komplikovaný a zaujímavý, no v samotnom filme nedostal toľko priestoru, ako mal. Je teda možné, že sa s Avou Starr ešte stretneme v budúcnosti MCU?

Ghost je jeden z tých zaujímavejších záporákov
Zdroj: saturn.sk

Niečo také naznačila samotná herečka v rozhovore s Yahoo Movies. Popísala nám v ňom, že „v MCU svoju zmluvu musíte podpísať krvou a potom si nechať zašiť ústa.“ Ako keby už o niečom so samotným štúdiom diskutovala. Ďalej ju podnietili, aby nám predsa len niečo o svojej budúcnosti povedala, na čo John-Kamen reagovala takto:

„Môžem len povedať, že Ghost nezomrela.“

thunderbolts
Zdroj: gvnation.com

Thunderbolts

Fanúšikovia by mohli očakávať, že Marvel skôr či neskôr príde so samostatným filmom, ktorý sa zameria na viacero zloduchov súčasne. Ghost je totižto v komiksoch jednou z členov tímu menom Thunderbolts. V minulosti v ňom boli už aj napríklad Zemo, ktorý sa vráti v Disney+ seriáli či Taskmaster, ktorý sa predstaví v Black Widow filme.

Boli by ste radi, keby Marvel zloduch Ghost, Zemo, Taskmaster a ďalší boli nejakým spôsobom prepojení vo vlastnom projekte? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: boxofficemojo.com, movieweb.com, uk.movie.yahoo.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -