Jednou epizódou vo What If…? to nekončí. Dostali sme totiž prvé fotky zo spin-off seriálu Marvel Zombies

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvé fotky zo seriálu Marvel Zombies

Debutový animovaný seriál štúdia Marvel, ktorý nesie názov What If…?, bol celkom populárny, keďže ukázal alternatívne reality hlavného vesmíru. Avšak obľúbenou sa stala pre mnohých ľudí epizóda so zombíkmi, ktorá mala veľmi temnú atmosféru, úplne odlišnú od zvyšku projektov. Aj to je dôvod, prečo dostane epizóda celý seriál s názvom Marvel Zombies, ktorého prvé fotky sú vonku.

Tie boli vydané na Comic-Cone 2022 v San Diegu. Hlavným scenáristom projektu je A.C. Bradley, ktorý prezradil, že seriál čerpal námety hlavne z rovnomenných komiksov, ktoré prvýkrát vyšli v roku 2005 z pera Roberta Kirkmana (The Walking Dead). Seriál by mal mať hodnotenie TV-MA, čo znamená, že seriál je určený hlavne pre dospelé publikum a nie je vhodný pre deti pod 17 rokov.

Preživší a zombie hrdinovia

Prvé zábery nám ukazujú niekoľko hrdinov, z ktorých sa stali zombíci, medzi nimi aj Hawkeye, Okoye, Captain America, Captian Marvel, Abomination či Wanda Maximoff. Vidíme aj Ikara, ktorý nevyzerá nutne ako nakazený, no ani nie ako zdravý. Na fotkách sú ale aj nejakí preživší, medzi ktorých patrí napríklad aj zvláštna skupinka Skrullov (možno zo seriálu Secret Invasion alebo z filmu The Marvels).

Zvyšok sú hrdinovia z Fázy 4, ktorí sa musia vyrovnať so zombie apokalypsou, za ktorú môže vírus z Kvantového sveta. Ide o hrdinov ako Yelena Belova, Kate Bishop, Red Guardian, Jimmy Woo, Death Dealer, Shang-Chi, Katy a Kamala Khan. Na tento animovaný spin-off si ale počkáme, keďže tvorcovia potvrdili, že skôr ako v roku 2024 ho nemáme čakať.

What If…? príde o rok s druhou sériou a tretia už dostala zelenú

What If Recenzia
Zdroj: pixel4k.com

What If…? teda dostane o dva roky spin-off, no dovtedy si máme šancu pozrieť druhú sériu tohto animovaného počinu. Tá by mala vyjsť niekedy začiatkom roka 2023. Seriál taktiež predĺžili o tretiu sériu. Šťastlivci, ktorí už videli aj trailer, tvrdia, že v ňom videli mnoho známych postáv v neznámom prevedení, a tiež náhľady do nových rôznych svetov.

Zdroje tiež tvrdia, že jedna z epizód bude o tom, ako Captain Carter bojuje so Stevom Rogersom v obleku Hydra Stomper, ktorému Hydra vymyla mozog. Pamätajú si aj scénu, v ktorej postavy zo Shang-Chiho sólovky bojovali proti Odinovi. Potvrdili nám aj to, že dostaneme epizódu s Tonym Starkom, ktorý pristal na planéte Sakaar, kde sa odohrávajú špeciálne preteky.

Marvel 1602
Zdroj: marvel.fandom.com

Zaujímavou bude ale jedna epizóda, ktorá bude inšpirovaná komiksovou minisériou od Neila Gaimana s názvom 1602. Tieto komiksy sa točia okolo obľúbených hrdinov, ktorí sa ale v tomto vesmíre narodili o 400 rokov skôr, a majú rôzne významnejšie aj menej významné postavenia v začiatkoch novovekej spoločnosti.

Čo hovoríte na prvé zábery z Marvel Zombies? Tešíte sa viac na seriál o zombíkoch alebo na seriál o ďalších rôznych alternatívnych vesmíroch?

Zdroj: collider.com, polygon.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -