FilmyVýber šéfredaktora

Prežije Thor udalosti Avengers: Endgame? Marvel totižto zvažuje film Thor 4

Od slovenskej premiéry filmu Avengers: Endgame nás delí už iba 5 dní. Nedočkavosť a zvedavosť fanúšikov stúpa každou minútou a každý z nás chce vedieť, ktorá obľúbená postava už ďalší súboj s Thanosom neprežije. Bude to Iron Man? Bude to Captain America? Bude to Thor alebo niekto úplne iný?

Logicky by nás mal opustiť niekto z pôvodnej šestky Avengerov, keďže s ostatnými hrdinami má Marvel ešte veľké plány. Najnovšie informácie nám však napovedajú, ktorá pôvodná postava by mohla udalosti Endgame prežiť. Nie je ňou nikto iný, ako náš obľúbený Asgarďan Thor! Prečo si myslíme, že najnovší Avengers film prežije bez ujmy na zdraví?

Valkyrie a Thor!

Zdroj: screenrant.com

Zvažuje Marvel film Thor 4?

Všetkému je “na vine” herečka Tessa Thompson, ktorá si vo filme Thor: Ragnarok strihla úlohu Valkyrie. V najnovšom rozhovore totižto prezradila, že Marvel zvažuje film Thor 4. Vraj o tom nevie žiadne bližšie špecifikácie, no na režisérsku stoličku by sa mal vrátiť Taika Waititi.

“Počula som, že zvažujú ďalší ‘Thor’ film. Neviem ako moc je táto informácia pravdivá, no počula som, že sa to zvažuje. Myslím si, že nápadom je, že sa Taika [Waititi, ktorý zrežíroval ‘Ragnarok’] vráti.”

Režisér Taika Waititi vdýchol sérii Thor filmom Ragnarok druhý život. Vôbec sa teda nečudujeme, keby ho Marvel posadil aj na režisérsku stoličku pokračovania.

thor infinity war russo brothers

Zdroj: onontonerd.com.br

Je teda možné, že sa Thor ako jediný hrdina dočká niečoho viac, ako len trilógie? Predsa len, jeho smrť je asi najmenej pravdepodobná. Väčšina fanúšikov totižto očakáva, že po udalostiach Endgame pôjde spolu s Valkyrie zakladať nový Asgard.

Aký máte na toto názor vy? Myslíte si, že Thor prežije film Avengers: Endgame a dostane pokračovanie svojej sólovej série? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár