Marvelovka Captain Marvel už pozná herecké obsadenie a aj príbeh! Už sa totižto oficiálne začala natáčať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvelovka Captain Marvel už pozná herecké obsadenie a aj príbeh!

Predstaviteľka novej Marvel hrdinky menom Captain Marvel, Brie Larson, už síce pár týždňov pobehuje pred kamerami v jej novom zelenom kostýme, je to až teraz, čo sa 21. Marvelovka začína oficiálne natáčať. Práve včera totižto prišla oficiálna správa od štúdia Marvel, ktorá túto informáciu zverejnila. Keďže teda ide o začiatok ich nového projektu, štúdio rovno oznámilo aj hlavné herecké obsadenie, a aby toho nebolo málo, zverejnili aj oficiálnu synopsu, ktorá nám približuje, o čom by tento film mal vlastne byť.

Vo filme si zahrajú: Oscarová herečka Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, spolu s Clarkom Greggom a Jude Lawom.

Príbeh následuje Carol Danversovú ako sa stáva jednou z najsilnejších hrdiniek vesmíru práve v čase, kedy je Zem zachytená v galaktickej vojne medzi dvoma mimozemskými rasami. Zasadené do 90. rokov, Captain Marvel je úplne nové dobrodružstvo zo zatiaľ nikdy nevideného obdobia histórie Marvel Cinematic Universe.

Vracajú sa až 4 postavy z MCU!

Máme tu teda veľmi silné nové herecké mená (Ben Mendelsohn a Jude Law), no a rovno až 4 postavy, ktoré vo filmovom MCU už predstavené boli. O Samuelovi L. Jacksonovi a jeho návrate sme už vedeli, veľkým prekvapením sú však mená Djimon Hounsou, Lee Pace a predovšetkým Clark Gregg. Housou si totižto zahral v prvých Strážcoch Galaxie bojovníka rasy Kree, ktorý je známy predovšetkým pre jeho hlášku „Kto?“ ktorá smerovala na Star-Lorda. Lee Pace je opäť herec zo Strážcov Galaxie, no ten si tam zahral rolu záporáka Ronana. Ide teda o celkom veľkú postavu, ktorej návrat bude určite vítaný.

Najväčšie prekvapenie je však určite Clark Gregg, ktorý si opäť strihne postavu agenta Coulsona. Toho ste mohli vidieť vo filmoch Iron Man, Iron Man 2, Thor a Avengers, kde jeho postava zomrela a následne sa oživila v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D., ktorý beží do dnes. Fanúšikovia si Coulsona pýtajú naspäť na veľké plátno už pomerne dlho, konečne sa teda dočkali (i keď stále sa jeho postava neobjaví vo filmovej súčasnosti). Príbeh filmu teda bude zasadený do 90. rokoch, počas Kree-Skrullskej vojny, ktorá je v Marvel komiksoch priam legendárna. Sme teda veľmi zvedaví ako sa s týmto štúdio popasuje, keďže postava Captain Marvel by mala byť veľkou súčasťou filmu Avengers 4. Jedno je ale isté, koniec tretej fázy Marvelu bude rozhodne veľkolepý! Film je naplánovaný na 8. marec 2019.

PS: Brie Larson už je vo forme, veď pozrite sa sami:

Čo hovoríte na herecké mená a prvú synopsu? Tešíte sa na filmovú Captain Marvel? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -