Ktoré Marvelovky vyjdú v roku 2020? Jedna tam chýba!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvelovky v roku 2020

Z filmovej série zvanej Marvel Cinematic Universe sa stal veľký vlak, ktorý už pár rokov jazdí bez nejakých veľkých porúch. Vždy si len na seba pridával s cieľom vytvoriť čo najlepšiu a najoriginálnejšiu jazdu pre fanúšikov. Ako už ale viete, pred pár mesiacmi narazil na ich prvý veľký problém. Štúdio muselo odstrániť režiséra tretieho filmu Strážcov Galaxie, Jamesa Gunna, ktorý sa postaral o ich prvé dva filmy ale aj o ich pasáže v Avengers: Infinity War.

Bolo potvrdené, že Strážcovia Galaxie 3 budú prvou Marvelovkou v roku 2020 z tradične plánovaných troch a teda druhým dielom v štvrtej fáze Marvel filmov. Príprava filmu sa však pozastavila a až doteraz sme vôbec netušili, aké filmy máme po Spider-Man: Far From Home vlastne čakať. Projekty naplánované na rok 2020 však boli konečne odhalené a to prostredníctvom portálu That Hashtag Show.

Zdroj: static1.gamespot.com

Tí teda potvrdili, že naozaj uvidíme iba dva filmy, a že sa teda žiadna náhrada za tretích Strážcov nehľadá. Ktoré dva projekty teda uvidíme? V máji si užijeme mnohokrát spomínanú sólovku s Black Widow a v novembri zasa tímovku Eternals, ktorí sa tak po prvýkrát predstavia v hranej podobe.

Film s Black Widow teda nepochybne bude veľmi očakávaný. Fanúšikovia si ho totiž pýtajú už od prvého Avengers filmu. Jej príbeh nám bol trochu načrtnutý už v Avengers: Age of Ultron, až teraz sa však dozvieme jej úplny začiatok. O film sa postará Cate Shortland a natáčať sa začne už o rok. O Eternals toho zatiaľ vieme dosť málo, avšak režisérkou by sa mala stať Chloe Zhao. Marvel nám teda v jednom roku ukáže ďalší film zameraný na ženskú superhrdinku ale aj ďalšiu vesmírnu jazdu, takže nepochybne sa máme na čo tešiť.

Eternals
Eternals v komiksovej podobe; Zdroj: bamsmackpow.com

Čo hovoríte na filmový plán štúdia Marvel na rok 2020? Ste radi, aké filmy si vybrali? Na ktorý z nich sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: thathashtagshow.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -