Oficiálny trailer k dokumentárnej sérii Marvel’s 616 ťa zavedie hlbšie do zákulisia najväčšieho komiksového sveta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer k nadchádzajúcej dokumentárnej sérii Marvel’s 616 konečne dorazil a ponúka lepší pohľad do zákulisia nášho obľúbeného komiksového sveta, z ktorého tvorcovia odhalia veľa zaujímavých tajomstiev.

A neuvidíme len to, čo sa skrýva na stránkach komiksov. Štúdio Marvel sa taktiež zameralo na skutočný svet, v ktorom si v posledných rokoch vybudovalo tie najrôznorodejšie príbehy.

Trailer k dokumentárnej sérii Marvel’s 616:

Trailer nám spočiatku predstavil trochu filozofie od zosnulého Stana Leeho, ktorý dlhé desaťročia pripravoval pôdu na to, čo sa seriál bude snažiť dosiahnuť.

Divákov čaká osem príbehov s rôznymi filmovými tvorcami, ktorí nás vlastnými očami oboznámia o zákulisí najväčšieho komiksového sveta v histórii.

Seriál preskúma „dedičstvo“ Marvelu

Každý jeden príbeh zobral pod svoje krídla iný tvorca a spoločne nám podrobnejšie priblížia celý storytelling Marvelu, ako aj zaujímavosti z tejto fascinujúcej popkultúry.

Epizódy v Disney+ sérii Marvel’s 616 majú naozaj širokú škálu tém, vrátane umelcov Marvelu, ženy Marvel komiksov alebo zabudnutých postáv Marvelu.

Marvel's 616 trailer
Zdroj: gamesradar.com

Antologický obsah

Režisérom prvej časti je David Gelb a nesie názov The Japanese Spider-Man. V nej sa budeme venovať japonskej adaptácii milovaného pavúčieho muža z roku 1978. V druhej časti s názvom Higher, Further,Faster, ktorú zrežírovala Gillian Jacobs, nám bude vysvetlené, čo znamená byť ženou v odvetví vedenom mužmi. Okrem toho sa máme pripraviť na predstavenie drvivej väčšiny komiksových žien, za ktorými sa skrývajú jedinečné príbehy.

Amazing Artisans od režiséra Cleya Jetera je tretia časť seriálu a zavíta do Barcelony, kde žijú dvaja marvelovský umelci Javier Garrona a Natacha Bustos. Štvrtá časť s názvom Lost and Found preskúma zabudnuté postavy Marvelu. Réžiu mal na starosti Paul Scheer.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia cosplayov, pretože piata časť Suit Up! od režiséra Andrewa Rossiho bude venovaná práve tejto tematike. Šiesta časť Unboxed nám zase vysvetlí pohľad na vzťahy medzi hračkami a komiksmiRéžiu mala na starosti Sarah Ramos.

V siedmej časti sa vydáme do sveta komiksov a The Marvel Method režiséra Bryana Oakesa priblíži proces vytvorenia komiksu Iron Man 2020. Poslednú časť zrežírovala Alison Brie a jej výtvor Marvel Spotlight nám predstaví kreatívnu partiu študentov strednej školy na Floride.

Marvel's 616 trailer
Zdroj: movieweb.com

Disney+ sa pomaly začína rozbiehať a doplniť zoznam ponúknutých originálnych seriálov. A dokument môže fanúšikovskú základňu len posilniť. Premiéra je naplánovaná na 20. november 2020.

Čo hovoríte na trailer k dokumentárnemu seriálu Marvel’s 616? O tvoj názor sa s nami nezabudni podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -