Titul Marvel’s Avengers vydáva launch trailer, ktorý láka na veľkoleposť a akciu

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Avengers Assemble!

Už sme si zvykli, že launch trailer videá nevychádzajú presne v deň vydania daného titulu, pričom Marvel’s Avengers toto nepísané pravidlo potvrdzuje. Autori lákajú na masívny superhrdinský crossover, ktorý je označený nie až tak obľúbenou nálepkou game as a service.

Hoci meno vývojárskeho a vydavateľského dua kvality hry nutne zaručovať nemusí, mnohí schopnostiam konkrétnych štúdií veria. Za virtuálnymi pomstiteľmi stojí Crystal Dynamics, ktoré síce nemá žiadne skúsenosti so žánrovými projektami, avšak sú to autori novších dielov série Tomb Raider.

Pri tejto značke prejavili svoju schopnosť pracovať s akčným žánrom, pretože úspešne obnovili záujem hráčov o príbehy s Larou Croft (i keď je pravdou, že očividným východiskovým bodom bolo v tej dobe náramne populárne Uncharted). Súčasne je vydavateľom Square Enix, ktorý nezriedka prináša výborné tituly (či už z pozície producentského alebo vydavateľského tímu).

Marvel’s Avengers launch trailer ponúka známe zábery

Nedávna beta verzia fanúšikov príliš nepotešila. Aj napriek slušným skúsenostiam autorov výsledný produkt pôsobí nedopečene a v niektorých ohľadoch mimoriadne priemerne. I napriek nelichotivým kvalitám a rozporuplným celosvetovým reakciám sa na Marvel’s Avengers upiera zrak mnohých hráčov.

Koniec koncov, superhrdinských titulov nevychádza mnoho a podobne ambiciózny projekt tu nebol už dlhšiu dobu. Marvel do veľkej miery stále tiahne, takže veľkosť záujmu je iba pochopiteľná.

Marvel's Avengers launch trailer
Zdroj: essentiallysports.com

Launch trailer avizuje, že herná adaptácia s komiksovými hrdinami sa na naše herné obrazovky pozrie už 4. septembra 2020. Tešiť sa z nej budú môcť majitelia konzol PlayStation 4, Xbox One, osobných počítačov a Google Stadie.

Ako sme už spomínali, ide o game as a service hru, ktorá má byť inovovaná ešte niekoľko rokov. Tvorcovia sľubujú nový obsah, hrdinov a, pochopiteľne, i balansovanie jednotlivých mechaník. Taktiež sú v pláne verzie pre nadchádzajúcu hernú generáciu, no a tie majú vyjsť v štvrtom kvartáli terajšieho roku.

Ste už pripravení na Marvel’s Avengers, alebo vás nedávna otvorená beta skôr od hrania odradila? Podeľte sa s nami o svoje názory prostredníctvom komentárovej sekcie. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -