Marvel’s Spider-Man trhá rekordy predajov! Hra prekonala napríklad aj God of War!

Nenechajte si ujsť

Novinka od Sony je naozaj populárna a to dokazuje aj počet predaných kópií. Marvel’s Spider-Man trhá rekordy a vyzerá to tak, že bude zatiaľ najpredávanejšou exkluzivitou na PlayStation4! Bude znamenať úspech Spider-Mana to, že uvidíme viacero hier s filmovou tematikou?

Marvel's Spider-Man trhá rekordy
Zdroj: playstation.com

Spider-Man prekonáva God of War!

God of War bol doposiaľ najpredávanejšou a najpopulárnejšou exkluzivitou na PS4, ktorá sa vôbec vytvorila. Za prvé 3 dni sa predalo 3,1 milióna kópií, avšak po príchode Spider-Mana je všetko inak! Nová Spider-Manovka sa predávala viac ako dobre a za prvé 3 dni sa predalo o 200 tisíc kópií viac.

Hra prekonáva dokonca aj filmy!

Marvel’s Spider-Man zarobil za prvé 3 dni $198 miliónov, čo je dokonca viac ako posledný diel zo série s Peterom Parkerom, Spider-Man: Návrat domov. Film zarobil za otvárací víkend $117 miliónov a teraz stojí na zárobku $880,2 miliónoa. Očakáva sa, že hra prekoná aj túto čiastku, no na to si zrejme ešte nejaký ten mesiac počkáme.

Môžeme očakávať po úspechu Marvel’s Spider-Man veľké zmeny?

To, že táto Marvelovka sa stáva veľmi populárnou a taktiež má veľké zárobky, môže zamiešať kartami v hernom, ale aj filmovom svete. Je možné, že k nám príde viacero hier, ktoré budú podľa filmovej predlohy, a to nielen ďalšie Marvel filmy, ale možno aj filmy od iných vydavateľov. Osobne si myslím, že je to dobrý krok aj z hľadiska spropagovania filmov, keďže nie všetci hráči museli vidieť originálne filmové spracovanie.

Vyskúšali ste už novú PS4 exkluzivitu? Ak áno, čo na Marvel’s Spider-Man hovoríte? A myslíte si, že úspech Spider-Mana spôsobí vývoj ďalších hier podľa filmovej predlohy? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -