Filmy

Mary Poppins 2: naša obľúbená opatrovateľka sa po vyše 50 rokoch vracia na plátno. Máme sa na čo tešiť!

Už nejakú dobu sa natáča pokračovanie kultového filmu Mary Poppins od štúdia Disney. Každého obľúbenú opatrovateľku si vo filme Mary Poppins 2 zahrá Emily Blunt. Natočený podľa siedmich kníh P.L. Traversa, snímka bude rozprávať príbeh zasadený 20 rokov do budúcnosti od toho z originálneho filmu z roku 1964. Jane a Michael Banksovci sú už dospelými a dokonca majú vlastné deti. A ako to vyzerá, stále potrebujú pomoc.

Konečne sme sa po vzrušujúcich reakciách o začiatku natáčania dočkali prvého pohľadu na Emily Blunt v ikonickom kostýme ako Mary Poppins. Príliš veľa nám neprezrádza. Dokonca ani nevidíme celú tvár postavy. Aj tak ale na nás prvá fotka pôsobí magicky.

Pozrite sa sami:

Mary Poppins 2

Mary Poppins 2; Zdroj: Disney

Kto si v pokračovaní zahrá a v akom kontexte?

Ako už sme spomínali, samotnú Mary Poppins si tentokrát zahrá Emily Blunt. Tá sa ku role perfektne hodí a dokonca bude film Mary Poppins 2 značiť jej opätovnú spoluprácu s režisérom Robom Marshallom. Zvyšok hereckého obsadenia tvoria samé známe mená. To tvoria Lin-Manuel Miranda, Emily Mortimer, Ben Whishaw, Meryl Streep, Julie Walters, Colin Firth, Dick Van Dyke a mnoho ďalších.

Príbeh Mary Poppins Returns je zasadený v Londýne, ktorý zachvátila éra verejnej depresie. Keďže Mary Poppins navštevuje iba rodiny, ktoré to potrebujú, niekomu by sa tu zišlo poučenie. V tomto prípade to je Michael Banks, ktorý sa nedokáže zblížiť s vlastnými deťmi. Jeho bývalá opatrovateľka mu príde na pomoc a pripomenie mu zopár dôležitých životných lekcií.

Rodinný fantasy muzikál sa do slovenských kín dostane 17.12. 2018. Celkom sa aj tešíme. 

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár