Mary Poppins 2: naša obľúbená opatrovateľka sa po vyše 50 rokoch vracia na plátno. Máme sa na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už nejakú dobu sa natáča pokračovanie kultového filmu Mary Poppins od štúdia Disney. Každého obľúbenú opatrovateľku si vo filme Mary Poppins 2 zahrá Emily Blunt. Natočený podľa siedmich kníh P.L. Traversa, snímka bude rozprávať príbeh zasadený 20 rokov do budúcnosti od toho z originálneho filmu z roku 1964. Jane a Michael Banksovci sú už dospelými a dokonca majú vlastné deti. A ako to vyzerá, stále potrebujú pomoc.

Konečne sme sa po vzrušujúcich reakciách o začiatku natáčania dočkali prvého pohľadu na Emily Blunt v ikonickom kostýme ako Mary Poppins. Príliš veľa nám neprezrádza. Dokonca ani nevidíme celú tvár postavy. Aj tak ale na nás prvá fotka pôsobí magicky.

Pozrite sa sami:

Mary Poppins 2
Mary Poppins 2; Zdroj: Disney

Kto si v pokračovaní zahrá a v akom kontexte?

Ako už sme spomínali, samotnú Mary Poppins si tentokrát zahrá Emily Blunt. Tá sa ku role perfektne hodí a dokonca bude film Mary Poppins 2 značiť jej opätovnú spoluprácu s režisérom Robom Marshallom. Zvyšok hereckého obsadenia tvoria samé známe mená. To tvoria Lin-Manuel Miranda, Emily Mortimer, Ben Whishaw, Meryl Streep, Julie Walters, Colin Firth, Dick Van Dyke a mnoho ďalších.

Príbeh Mary Poppins Returns je zasadený v Londýne, ktorý zachvátila éra verejnej depresie. Keďže Mary Poppins navštevuje iba rodiny, ktoré to potrebujú, niekomu by sa tu zišlo poučenie. V tomto prípade to je Michael Banks, ktorý sa nedokáže zblížiť s vlastnými deťmi. Jeho bývalá opatrovateľka mu príde na pomoc a pripomenie mu zopár dôležitých životných lekcií.

Rodinný fantasy muzikál sa do slovenských kín dostane 17.12. 2018. Celkom sa aj tešíme. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -