Tvorca anime a mangy Naruto prichádza s novým príbehom – Samurai 8

Nenechajte si ujsť

Samuraj namiesto ninju?

Máme za sebou prvý diel mangy Samurai 8 od tvorcu Masashi Kishimota. Ten strávil množstvo rokov pri sérii Naruto (ako manga, tak aj anime) a preto sme ani nedúfali, že sa od neho ešte niečoho vôbec dočkáme.

Ten tentokrát vymenil svet ninjov za celú galaxiu samurajov. Jedno je však isté – kde sú samurajovia, tam budú aj ninjovia. A nebol by som prekvapený, ak by sme v ňom objavili časom aj niekoho z Konohy.

Zdroj: otakuorbit.com

Naruto 3.0

Pokiaľ voláme Boruta upgrade Naruto 2.0, tak Samurai 8 vyzerá ako upgrade oboch. Ale nie vždy v zlom. Na nejaké závery budeme potrebovať aspoň 100 dielov, a aj o tom rozhodnú hlavne fanúšikovia.

Príbeh je o chlapcovi, ktorý je v opačnom spektre sily ako Naruto. Ten mal v sebe od začiatku 9 chvostú líšku a jej silu, zatiaľ čo tento má v sebe množstvo „life support“ káblov potrebných k prežitiu. Bez prístrojov totižto nedokáže spraviť ani krok. To sa však čoskoro zmení…

Zdroj: otaquest.com

Cyberpunk je úžasný!

Futuristický svet okorenený o mágiu a jej mytológiu je zatiaľ viac ako fajn. A keďže to zatiaľ vyzerá na množstvo kyberneticky vylepšených postáv, nemusíme sa báť o poriadne drsné súboje. Končatiny tu budú lietať hlava-nehlava a opäť sa bude klásť veľký dôraz na stratégiu samotných súbojov. Viem si už teraz predstaviť naozaj akčné anime.

Zdroj: mangareader.net

Kresba tentokrát bez Kishimota

Kishimotovi sa ani nemôžeme čudovať. 9 rokov kreslil týždeň čo týždeň Naruta a množstvo autorov presne takýmto spôsobom vyhorí. Buď sa množstvo sérií ani nedokončí, alebo autori odchádzajú na takzvaný „Hiatus“, pri ktorom nikto nikdy nevie, či sa ešte vrátia (trpí tým hlavne Berserk).

Preto to Kishimoto vymyslel šalamúnsky a prenechal kresbu celej série na svojho dlhoročného asistenta Akira Okuba. Ten kreslí podobne ako on, preto sa toho vôbec nebojíme. Tvorca Naruta sa bude takto môcť sústrediť bez tlaku deadlinov na to najdôležitejšie – príbeh.

Zdroj: Viz Media

Dáte šancu novej mange? Pozeráte ešte niekto anime Boruto? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comicbook.com, mangareader.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -