Master of None sa viac nezameria na Ansariho. Tretia séria debutuje budúci mesiac

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tretia séria Master of None

V nadväznosti na náš predchádzajúci článok dopĺňame informácie o príchode tretej série hitu Master of None. Oceňovaný Netflix seriál už v priebehu januára avizoval návrat a určité zmeny. Veľké zmeny. Tvorca seriálu Aziz Ansari a jeho postava Dev Shah už viac nebude stredobodom pozornosti. Príbeh bude sledovať jeho najlepšiu priateľku Denise, ktorú stvárňuje Lena Waithe.

Herecké obsadenie doplní Naomi Ackie (The End of the F***ing World) v dôležitej úlohe. A môžeme len tipovať, že bude milostným záujmom Denise. Práve epizóda z druhej série s názvom „Thanksgiving“ sa zaoberala jej sexuálnou orientáciou. Epizóda získala ocenenie Primetime Emmy, čím si tretia séria zaručila svoju príbehovú linku.

Niesť bude názov Master of None Presents: Moments in Love. Či sa naozaj jedná o plnohodnotné pokračovanie, alebo vedľajší spin-off, zatiaľ s určitosťou nevieme. Avšak vieme to, že prinesie len päť epizód, pričom všetky z nich zrežíruje Ansari. A práve Waithe má zásluhu na scenári v spolupráci s Ansarim. Jeho návrat do charakteru Deva, ani vo vedľajšej úlohe, zatiaľ potvrdený nebol.

Master of None Presents: Moments in Love debutuje na Netflixe v priebehu mája.

Master of None
Zdroj: Netflix

O čom je seriál Master of None?

Ansari je okrem predstaviteľa hlavnej úlohy aj tvorcom seriálu v spolupráci s Alanom Yangom (Tigertail). Príbeh sleduje 30-ročného herca Deva Shaha a rozoberá jeho romantické, pracovné či kultúrne skúsenosti. Jednoducho sa pozeráme na každodenný život a problémy človeka, s ktorým sa stotožníte aj vy.

Zatiaľ čo si väčšina jeho kamarátov v strednom veku zakladá rodinu, Dev strieda neúspešné vzťahy a najlepšie miesta na brunch v New Yorku. Druhá séria sa na určitú časť presúva do Talianska, kde Dev nehľadá lásku.. Ale vďaka láske sa učí robiť dokonalé talianske cestoviny. Okrem jedla rieši bežné problémy syna prisťahovalcov, až po vzťah ku starým ľudom.

Je pre vás tretia séria Master of None atraktívna aj bez Ansariho v hlavnej úlohe? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -