Matky na ťahu 2 sú na ceste! S čím budú mať Bad Moms problémy tentoraz?

Nenechajte si ujsť

Bad Moms alebo inak Matky na ťahu je komédia, ktorá zarobila 180 tisíc z 20 tisícového rozpočtu, čo vôbec nie je zlé. Hodnotenie tiež nebolo práve najvyššie, presne povedané 6,3/10. No aj napriek nie úplne priaznivým hodnoteniam sa môžeme tešiť na druhú časť.

Čo vieme o komédii Matky na ťahu 2?

STX Entertaiment, ktorí stoja za stvorením oznámili pokračovanie tohto filmu. Druhá časť by mala byť z prostredia vianočných prázdnin, čo je vzhľadom na toto obdobie aj tematické oznámenie. Oficiálny dátum premiéry by mal byť 3. novembra budúceho roka a to naozaj nie je tak ďaleko. Snímka nám poukáže na známu problémovú tému, ktorá aj tej ‚Baddest Mom‘ vytvorí vrásky na čele. Témou bude „ako sa vysporiadať so sviatkami v spoločnosti matky“, ktorú mnoho z vás určite pozná. Potom teda viete, že naozaj to nie je nič príjemné. Aspoň väčšinou. Teda ak nemáte pod 18 rokov, vtedy je to snáď až samozrejmosťou.

Bad Moms
Bad Moms

Vo filme Matky na ťahu 2 budeme mať možnosť vidieť, ako sa 3 hlavné hrdinky potrápia s týmto problémom. V jednej z hlavných úloh bude ako v predchádzajúcej časti úžasná Mila Kunis, ktorá sa mimochodom nedávno stala dvojnásobnou mamičkou. Gratulujeme! A kto vie, možno sa aj jej deti budú jedného dňa trápiť nad jej príchodom na sviatky. A odkiaľ o pripravovanej druhej časti vieme? Kristen Bell, ktorá si tiež zahrala jednu z 3 mamičiek o tom dala vedieť na svojom Twitteri s popisom bad bitches“ sa vracajú späť.

Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -