Matt Damon a John Krasinski bok po boku? Životopisný film King of Oil nám možno splní želanie!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herecká hviezda Matt Damon si pravdepodobne na svoj zoznam filmov pripíše niečo nové. Objaviť by sa mal totižto v životopisnom filme King of Oil. V spomínanej snímke si zahrá miliardára Marca Richa. Vývoj filmu má na starosti štúdio Universal, ktoré úzko spolupracuje so spoločnosťou Johna Krasinskeho Sunday Night Productions.

Matt Damon a John Krasinski pri spolupráci vo filme Zaslúžená krajina (2012); Zdroj: dailybeast.com

Film King of Oil a duo obľúbených hviezd

Pôvodne mal na režisérske kreslo zasadnúť John Krasinski, ale všetky tieto teórie sa k nám dostali ešte pred premiérou filmu Tiché miesto. Nebudeme si klamať, ale štúdio Universal nemalo v tomto tvorcovi dôveru. K dnešnému dňu by mohlo byť všetkému inak. Tiché miesto sa bez pochyby stalo jedným z najväčších prekvapení tohto roka. Po týchto udalostiach je teda možné, že by sa Krasinski mohol nakoniec objaviť v pozícii režiséra!

Na papieri sa teda nachádza presvedčivý príbeh podľa skutočných udalostí, herecká hviezda Mat Damon a režisér John Krasinski. Ak by sa všetko podarilo a išlo podľa plánu, môžeme otvárať šampanské.

horor tiché miesto
Zdroj: ew.com

Oficiálna synopsa filmu King of Oil

Miliardár a obchodník s ropou Marc Rich po prvýkrát podrobne rozpráva o svojom súkromnom živote (vrátane jeho drahého rozchodu s manželkou Denise). Jeho vynález dodá ropnému trhu nový nádych, ktorý sa časom odvíja na raste jeho majetku a poradí sa mu zmeniť svetovú ekonomiku. Za život viedol niekoľko lukratívnych a súkromných rokovaní s Iránom (Ayatollah Khomeini), Kubou (Fidel Castro), vojnou rozvrátenou krajinou Angolou a Južnou Afrikou. Niekoľkokrát bol neúspešne obvinený z daňových podvodov. Z ropného sveta sa k nám dostáva novinka, ktorá si posvieti na jedného z najkontroverznejších medzinárodných podnikateľov všetkých čias!

Knižná predloha z roku 2009 od spisovateľa Daniela Ammanna v sebe skrýva veľa tajomstiev a scenáristi Joe Shrapnel a Anna Waterhouse ich budú musieť presunúť na papier. Projekt je zatiaľ len v ranných štádiách svojho vzniku a treba si len počkať, kedy nám štúdio Universal prezradí niečo nové.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -