Filmy

Dočkáme sa po Vojne o Planétu Opíc pokračovania v podobe remakeu kultového originálu?

Planéta Opíc vojnou pravdepodobne nekončí!

To, čo sa najprv zdalo ako koniec série je možno len novým začiatkom. Vojna o Planétu Opíc, ktorá do kín prichádza už dnes bude iba koncom pre Ceasarov príbeh. Režisér Matt Reeves, ktorý sa momentálne chystá natočiť prvý DCEU Batmanov film, sa počas propagácie novej Planéty Opíc rozrozprával o jej pokračovaní. Povedzme si na rovinu, každý fanúšik tejto aj starej opičej ságy by si pokračovanie želal.

No a Matt Reeves je predsa rovnakým fanúšikom ako my. K budúcnosti tejto série povedal, že by veľmi rád vyrozprával pokračovanie, a že toho majú ešte veľa čo vyrozprávať. Každého z nás teda napadlo, že určite sa jedná o príbeh z pôvodnej planéty opíc, teda o astronautoch medzi opicami. Matt Reeves sa však prekvapivo do tohto príbehu príliš hrnúť nechce. Vraj by totižto veľmi rád vyzrozprával to, ako sa k deju z roku 1968 vlastne dostaneme.

Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc

Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc; Zdroj: facebook.com

Povedal, že tak ako bola v tretej časti predstavená opica Bad Ape, tak je vo svete mnoho opíc, o ktorých Ceasar netuší, a vraj práve na ne by sa chcel v budúcnosti zamerať. To by bolo určite zaujímavé. Nesledovali by sme totižto nič zopakované ale niečo nové. Reevesova vízia sa teda pozdáva určite každému. Každý momentálne o ňom rozpráva ako o novom veľkom režisérskom talente. Dúfame teda, že Reeves pri opiciach ešte ostane. No a ja ako veľký fanúšik starých aj nových filmov určite verím, že sa reštartu pôvodného deja v podaní tohto pána ešte predsa len dočkáme!

Tešíte sa Vojnu o Planétu Opíc? Chceli by ste z tohto sveta vidieť viac filmov ešte pred tým, ako astronauti dorazia na Zem? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár