Vieme, kedy sa začne natáčanie špeciálu pre seriál Priatelia. Prezradil to samotný Matthew Perry

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Partia z Priateľov opäť spolu

Špeciálny návrat obľúbeného sitkomu konečne dostal nový dátum natáčania. Pôvodne mal seriál Priatelia začať na produkcii pre tento špeciál v auguste, no kvôli pandémii nového koronavírusu sa celý proces posunul, Matthew Perry však prichádza s novými informáciami. Natáčanie započne už v marci budúceho roku.

Pôjde o jednu špeciálnu epizódu alebo o film so všetkými našimi obľúbenými priateľmi znova pohromade. Znova uvidíme pokope Jennifer Aniston ako Rachel, Courteney Cox ako Monicu, Lisu Kudrow ako Phoebe, Matta LeBlanca ako Joeyho, Matthewa Perryho ako Chandlera a Davida Schwimmera ako Rossa.

Matthew Perry priblížil pripravovaný špeciál pre seriál Priatelia

Matthew Perry nás potešil touto informáciou prostredníctvom príspevku na jeho Twitteri, v ktorom hovorí:

„Opätovné spojenie Priateľov je presunuté na začiatok marca. Vyzerá to tak, že nás čaká rušný rok. A tak to mám presne rád.“

Jeho Tweet získal počas noci vyše 100 tisíc lajkov a retweetov a spustil lavínu vzrušenia a nových teórií. Každý fanúšik tohto sitkomu už netrpezlivo na tento špeciál čaká a premýšľa, čo také si pre nás producenti a herci pripravia.

Vhupnime späť do deja

Seriál Priatelia vychádzal od roku 1994 do 2004 a má desať sérii. Sleduje príbehy šiestich kamarátov, ktorí žijú v New Yorku, každodenne sa stretávajú a zažívajú rôzne vtipné, trápne no aj smutné chvíle. O ich opätovnom spojení sme sa od hercov dozvedeli minulý rok po tom, ako zverejnili spoločné fotky na ich Instagramových profiloch.

TIP na seriál: Priatelia | Legendárny sitkom o šiestich kamarátoch
Zdroj: thepioneerwoman.com

Natáčanie tohto špeciálu prebehne na originálnom sete v štúdiu 24 v budove Warner Bros v Kalifornii. Epizóda či film vyjde na HBO Max. Zatiaľ ešte ale nevieme, kedy sa tohto špeciálu dočkáme.

Prekvapil vás Matthew Perry s novým dátumom natáčania pre špeciál pre seriál Priatelia? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: bbc.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -